Skocz do zawartości
maxprzemo

[6.0.1_r13] [OSPREY]Resurrection Remix [5.6.4]

Rekomendowane odpowiedzi

maxprzemo

jpg2di.jpg
Resurrection Remix

OSTRZEŻENIE:
INSTALACJA JAKIEGOKOLWIEK CUSTOM ROMU MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNA. JEŻELI NIE WIESZ CO ROBISZ, NAJLEPIEJ NIE RÓB NIC.
NIE JESTEM I NIGDY NIE BĘDĘ ODPOWIEDZIALNY JEŻELI TWÓJ TELEFON STANIE SIĘ DROGIM PRZYCISKIEM DO PAPIERU
.

Witam wszystkich. Chciałbym przedstawić najnowszą wersję Resurrection Remix Rom. Rom jest bazowany na Androidzie w wersji 6.0.1_r10 oraz na źródłach CyanogenMod 13,SlimROM, OmniROM oraz własnych źródłach Remix ROM . Tworzy to niesamowite połączenie wydajności, dostosowania mocy i nowych funkcji w telefonie..

ORYGINALNY WĄTEK NA XDA:
Resurrection Remix

OFICJALNA STRONA PROJEKTU:
www.resurrectionremix.com

FORUM:
forum.resurrectionremix.com

GITHUB:
https://github.com/ResurrectionRemix

Pobieranie :

Rom :
ResurrectionRemix
(Zalecam sprawdzenie sumy kontrolnej MD5 po pobraniu.)

Gapps :
opengapps
(Wybieramy Platform: ARM, Android: 6.0, Variant:mini, micro, nano lub pico w zależności kto co potrzebuje ja polecam maksymalnie gappsy w wersji micro bo mają praktycznie wszystkie potrzebne aplikacje od Google a brakujące można bez problemu dograć ze sklepu play)

INSTALACJA : 

• Instalacja Resurrection Remix wymaga odblokowanego bootloadera ( TUTORIAL ) oraz custom recovery ( TUTORIAL )
  • Skopiuj pobrane pliki na kartę SD telefonu.
  • Restart telefonu do recovery.
  • Wykonaj kopię zapasową systemu ( opcja Backup )
  • Wykonaj Wipe Factory Reset ( opcja Wipe następnie Swipe to Factory Reset )
    UWAGA ! Ta opcja usuwa wszystkie dane z telefonu ( kontakty, konta, aplikacje i ich dane, wiadomości sms, spis połączeń itd.) więc wykonaj kopię zapasową danych.
    Opcja ta jest obowiązkowa przy pierwszej instalacji Resurrection Remix
  • Wybierz opcję Install a następnie odszukaj na karcie SD plik z ROMem i go zainstaluj opcją Swipe to Confirm Flash
  • Taką samą metodą zainstaluj Gapps.
  • Restart telefonu opcją Reboot >> System
  • Gotowe :)

Changelog:

Rom testuję osobiście i gorąco go polecam   :)

Edytowane przez mattaj86
Dodałem prefix.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz do każdego opisanego przez Ciebie romu dopisać z jakim custom bootloaderem działa? Na XDA w wątku są informacje od użytkowników na ten temat,a mniej doświadczonym i nieznającym angielskiego,by to pomogło w tym dziale.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dawiduser143

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo

@@dawiduser143

Ten Rom nie wymaga żadnego custom bootloadera. Wystarczy mieć go odblokowanego. ( Nie ma nawet przerobionych bootloaderów na ten telefon   ;)   )

Chyba że chodzi ci o custom kernel ? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pokulan

Mi ten ROM jakoś nie podchodzi, wgl 6.0 mi nie podchodzą, są mocno okrojone w porównaniu z 5.0 i no jakby nie patrzeć kłopoty z ramem są... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@dawiduser143

Ten Rom nie wymaga żadnego custom bootloadera. Wystarczy mieć go odblokowanego. ( Nie ma nawet przerobionych bootloaderów na ten telefon ;) )

Chyba że chodzi ci o custom kernel ?

Sorki,zaczytałem się o udostępnieniu source kodu od motki dla moto g3,oczywiście chodziło mi o custom kernel.Z jakimi działa,bo można różne kombinację zrobić.Kiedyś utworzy się jeden zbiórczy temat z najlepszymi romami,kernalami i ich kombinacjami.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo

@@pokulan

Może kilka tygodni temu były bardziej okrojone ale dzisiaj już jest prawie wszystko to co na lollipop, mi żadnej opcji już nie brakuje i widzę że pojawiło się kilka nowych. Rozłożenie opcji też się nieco zmieniło i trzeba się przyzwyczaić (np. edycja kafelków szybkich ustawień). Szybkość działania jak na razie oceniam na plus w porównaniu do lollipop i żadnych problemów z pamięcią RAM nie miałem.

@@dawiduser143

Nie wiem. Nie testowałem innych kerneli na tym romie ale podejrzewam że będą działać wszystkie przeznaczone dla CM 13 czyli dla custom romów marshmallow.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pokulan

Sprawdzę jeszcze, może masz racje.
Kustom kernela bardzo polepszają prace :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andx

Czy w tej wersji, też sporo opcji w menu jest w j.angielskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maxprzemo

@@andx

Tak na 95% Rom jest w języku Polskim. Najwięcej braków jest w Ustawieniach personalizacji wyglądu. Jak ktoś ma ochotę to może przetłumaczyć ten plik https://github.com/ResurrectionRemix/Resurrection_packages_apps_Settings/blob/marshmallow/res/values/rr_strings.xml

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andx

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach nawet osoby, które uczyły się dawniej jedynego słusznego języka coś tam łapią po angielski, ale gdyby wszystko było przetłumaczone to fanie by to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi