Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
PLANETA

Folie szkła na ekran,temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

PLANETA

Proszę tu pisać w jaki sposób,macie zabezpieczone ekrany waszego tl,i co najlepiej stosować folie czy szkło?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@PLANETA oczywiście że szkło jest lepsze od folii, jedyny minus to taki, że może pęknąć, choć wtedy może to być i plusem, gdyż pochłania energię uderzenia, przez co panel dotykowy pozostaje cały. Sam używam szkła, lecz niestety w chwili obecnej nie pamiętam nazwy producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

U mnie, przy upadku mojego M8, pękło szkło a ekran ocalał. Używam Nikillina. Oczywiście następne też jest tej firmy. Tanie nie jest ale w porównaniu z kosztami wymiany ekranu  to nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio wymieniałem u siebie szkło , ponieważ miało już małe pękniecie w górnej części. Po zdjęciu szkła hartowanego ekran był w idealnym stanie.  Oczywiście drugie szkło zamówiłem takiej samej firmy jak za pierwszym razem czyli Nillkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Sam nie wiem, do tej pory używałem w mojej Desire 610 folię i byłem zadowolony.

Model M8s posiada fabrycznie już ekran z Gorilla Glasswięc chyba zwykła folia wystarczy?

Edytowane przez PISowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@PISowiec gorilla glass także potrafi pęknąć przy niefortunnym upadku, więc lepiej zabezpieczyć szkłem, w razie upadku to ono pęknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super dzięki za informację. :) Właśnie zamówiłem szkło za 6 zł. Zobaczymy czy będzie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@PISowiec to, że tak się wyrażę, "poskąpiłeś" ;) dostępne są naprawdę dobre szkła, ale oczywiście trzeba zapłacić "odrobinę" więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem do czynienia z Hard Glassem od 3MK na telefonie LG G4 i HTC One M9. Niewiem jak z ochroną w przypadku upadku bo nie testowałem, ale mnie bardzo zaskoczyło pozytywnie gładkość tego szkiełka. Nie palcuje się też zbytnio, więc jakość użytkowania bardzo dobra. Wysoka jest trochę cena, ale z rabatem z forum -30% już jest trochę lepiej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet nie wiem jakie mam szkło hartowane na ekranie, dostałem jakieś z pokrowcem dot view, parę razy telefon glebę zaliczył i nic się nie stało. Spadał zaznaczę nawet kantem i i tak jest OK. Nie mam co narzekać, pewnie to jakaś firma kogucik, ale jest dobrze :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi