Skocz do zawartości
Saphiell

Telefon nie reaguje na przycisk Power oraz Knock-On

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 5.0 i  mnie bez aktualizacji nie działa, więc nawet nie próbuje aktualizować bo nie wiadomo co sie stanie( moze wybuchnie ) xd

Edytowane przez Saphiell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. 

Jak sobie poradziłeś Saphiell?   Mam ten sam problem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, u mnie objawy są takie:

Włączę telefon i jest wszytko ok, dopóki nie zablokuję go ( czy to przez dwukrotne naciśniecie ekranu czy to przyciskiem z tyłu) , po tym raz na może 100 prób telefon uda sie odblokować ( ani nie działa przycisk ani dotknięcie ekranu) . Wrażenie mam wtedy że tel cały czas działa, bo momentami wibruje gdy nacisne przycisk VOL + lub VOL - oraz dioda momentami się zaswieci. 

Ratuje tylko wyciągnięcie baterii i włożenie oraz włączenie telefonu.  O i tak w kółko .... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedostatni post przypomina objawy, które podobne są do moich. Niestety nic nie udało mi sie wskórać z telefonem. Po prostu na gwarancje go oddam i zobaczę co mi powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
katt

U mnie pomaga jak ale nie za każdym razem jak zasłonie palcem na chwiele sensory zbliżeniowy, światła u góry z przodu telefonu przy aparacie. Wtedy można go odblokować, ale nie działa to właśnie za każdym razem.

Myślę, że coś jest właśnie z tymi sensorami, albo któryś jest uszkodzony, albo jak może być w moim przypadku zabrudzony, bo miałem zmieniany ekran (tylko przez 2 miesiące nic się nie działo, zaczęło się kilka dni temu).

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobnie jak Uby jednakże wcześniej działało wszystko ok;) z dnia na dzień się popsulo;) coś jest nie tak z obsługą czujnika natężenia światła bo wcześniej po konczeniu rozmowy ekran się wzbudzał teraz za cholerę. To jest właśnie efekt tego ze dostaje się jako pierwsi nowy soft. Oni to po prostu na nas testują. Jak na myszach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
frusio

Ja od czasu do czsu miewam taki problem, ale zawsze pomaga wytarcie czujników nad ekranem. Przy przykładaniu do ucha lubi się syfić (pot, tłuszcz, odciski palców). Po przetarciu problem znika. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xochkarol

@@jimi180 Robiłeś Hard Reset lub wgrywałeś od nowa oprogramowanie? Jeśli nie, to to zrób. Druga sprawa, upadł Ci kiedyś telefon? Jeśli tak, to może czujnik został uszkodzony i trzeba oddać telefon do serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Kelan99

najczęściej to wina brudnych czujników natężenia światła (te dwa obok aparatu) jak się dowiedziałem. wystarczy mieć to czyste i u mnie śmiga aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi