Skocz do zawartości
Paweł25

Jak poprawić zasięg w S6 Edge?

Rekomendowane odpowiedzi

astelix

Mam zwykłe plecki od Nillkina więc nie sądzę, one mogłyby powodować jakiś problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Koko35

Testy zasięgu najlepiej robić poza miastem, w miejscach gdzie zasięg jest bardzo słaby. Bywa że w centrum miasta S6 Edge pokazuje zasięg słabszy od innych, a w miejscach gdzie inne telefony nie mają go wcale, lub mają 1 kreską ale nie idzie zadzwonić, Edge pokazuje jedną kreskę i normalnie można dzwonić, a internet mam H+. W zwykłym S6 tego nie zauważyłem, zawsze pokazywał ciut lepszy zasięg od wersji Edge, ale działały jednakowo i nigdy w żadnym nie zgubiłem sieci.

Edytowane przez Koko35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

Edytowane przez somebody101

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

Ja też nie narzekam o czym świadczą wyniki z powyższego screena, powtarzam - wyciągam powyżej 100 Mb LTE na 1- 2 kreskach wskaźnika...

Także zasięg jest super, a jedynie wskazania w S6 kiepskie.. koleżanka z pracy ma identycznie, a także wiele osób z tego i innych forów, dlatego nie wnikam w szczegóły w moim egzemplarzu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja aktualnie nie mam zadnej obudowy ani folii bo czekam az przyjdzie . Co do LTE to normalnie mi łapie wszedzie gdzie do tej pory byłem . Jak będę gdzieś poza miastem wtedy zobaczę jak wygląda z zasięgiem. Jak zmieniłem sieć na np. PLAY(plus) czy tam PLAY(T-Mobile) to troszke bylo lepiej z zasięgiem , ale niestety internet 3g, albo słabszy także przełączyłem na automatyczne . Jutro jadę do Rzeszowa i będę przejezdzal przez jakies lasy , wsie to zobacze co z zasiegiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
astelix

Ja też będę testował i porównywał do telefonów BlackBerry, oj nie będzie łatwo samsungowi ale liczę na niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Koko35

No to może być licho ;) bo BB mają najlepsze anteny Paratec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
astelix

Pewnie tak, ale przynajmniej jest pewny punkt odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leila

@@jarmk a nie leci wtedy szybciej bateria? Ja jak ustawiam sztywno Play i jestem w pracy gdzie sa 1-2 kreski, telefon lezy w szufladzie niedotykany to potrafi spasc nawet 40% ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi