Skocz do zawartości
DeeJn

Bateria rozładowuje się bardzo szybko

Rekomendowane odpowiedzi

electro69

Jeśli już jesteśmy w temacie baterii to dodam jeszcze beznadziejne obliczanie pozostałego czasu działania na tej baterii. Chodzi mi o Smart Manager i opcje bateria. Te czasy, które tam są podane są oderwane od rzeczywistości. Choćby przykład, gdzie było te 15 % i bateria mi leci co minutę o 1 %, a tam mi pokazuje, że mi zostało jeszcze ok. 7 godzin działania, czy bardziej "czuwania" ... tak jasne już to widzę :).

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może temat 15% baterii trzeba z Samsungiem poruszyć? Trochę to wkurzające, że liczysz poziom baterii od 100 do 15% w dół tylko jako całość. Ciekawe, czy w Samsungu o tym wiedzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Ja myślę, że Samsung ma to "głęboko i szeroko" tak się tym przejmuje :) ... dla nich to nie jest flagowy model tylko jakiś tam "budżetowiec". Przecież są całe centra zajmujące się tworzeniem oprogramowania, setki specjalistów i co nikt tego podczas tworzenia oprogramowania czy testów nie zauważył, co widzi prawie każda osoba pisząca tutaj na forum. Nie chce mi się wierzyć też, że nie ma jakiś osób w Samsungu, które zajmują się np. monitorowaniem takiego forum. Przecież tu jest największa baza wiedzy na temat działania ich sprzętu, to tutaj właśnie setki użytkowników dzielą się swoimi spostrzeżeniami, problemami. Dlatego jeszcze raz napiszę może stanie się jakiś "cud" i jakiś "piarowiec" Samsunga to przeczyta:

NAPRAWCIE problem z BARDZO SZYBKO rozładowującą się baterią od 15 %. :)

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez electro69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi