Skocz do zawartości
glaedrem

MIUI PL - 1.9.2 - Bugi / Pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

zHSQ4.png

Tłumaczenia do najnowszej wersji pojawiać będą się w dziale download stopniowo, od sobotniego popołudnia. Bugi związane z najnowszą wersją MIUI zgłaszamy na stronie miuiandroid.com.

Temat ten dotyczy tylko i wyłącznie rozmów na temat spolszczenia do najnowszej wersji MIUI.

Lista wspieranych urządzeń:

• HTC: Desire, Desire Z, Desire S, Desire HD, HD2, Nexus One
    • Motorola: Defy, Milestone
    • Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Nexus S, Galaxy Tab 7
    • LG: Optimus 2X
    • SE: Xperia X10

Podkreślone urządzenia zostaną przetłumaczone po raz pierwszy - będą to paczki testowe!

Pomocne linki:

Jednocześnie przypominam, że wciąż szukamy ludzi do pomocy przy tworzeniu tłumaczeń (http://forum.android.com.pl/f381/naba-r-do-ekipy-miuipolska-pl-kucharze-paczek-92618/). Sugestie co do naszej strony i ewentualne pomysły, możecie słać do mnie na PW :)

Schemat zgłaszania bugów:

[b]Twoje urządzenie:[/b] nazwa smartphona
    [b]Sposób instalacji najnowszej wersji:[/b] OTA / Full ROM
    [b]Recovery[/b]: CWM / Open R / Amon Ra
    [b]Problem: [/b] opis Twojego problemu

Edytowane przez glaedrem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SK

W tłumaczeniu zamiast zaakceptuj dałbym "Zrozumiałem" lub po prostu "OK" Bo w menu aplikacji jak się usuwa aplikacje po skończeniu jest komunikat "Aplikacja Odinstalowana" i Klikasz zaakceptuj. Ładniej by wyglądało tak jak napisałem wcześniej i byłoby to uniwersalne ;)

MIałem już kiedyś napisać, bo od początku to jest chyba, ale zapominałem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i przydało by sie przetlumaczyc menu po podłaczeniu tela pod komputer, bo w Defy jest ciagle po angielsku :/

Co prawda nie ma jeszcze spolszczenia do Defy dla najnowszego MIUI ale podejrzewam że bug został bo w poprzednich wersjach był

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Zaraz będzie PL dla Defy.

Btw. przydałoby się zmajstrować jakieś logo dla MIUI PL które pojawia się w Informacjach o urządzeniu :> A może nawet i nową bootanimację jesli ktoś ma umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makhi

Działają wam fimy w avi? Mnie nie. Film który na poprzednim romie działał wraz z napisami pod apk mvideo nie odtwarza się teraz wcale. Mam zainstalowany najnowszy flash.Jakaś rada?

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zaraz będzie PL dla Defy.

Btw. przydałoby się zmajstrować jakieś logo dla MIUI PL które pojawia się w Informacjach o urządzeniu :> A może nawet i nową bootanimację jesli ktoś ma umiejętności.

Myślę, że logo pojawi się już w kolejnej wersji. Co do boota... fajnie jakby ktoś coś zaproponował :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na animację nie, ale logo... mógłbym spróbować. Tylko ktoś musiałby mi dać jakieś wytyczne. Kiedyś się bawiłem, a teraz nawet nie pamiętam jaka tam byla max. waga obrazka.

Edit:

Myślę, że logo pojawi się już w kolejnej wersji.

acha... nie wiem czy nie doczytałem, albo źle zrozumiałem. Jeśli nie ma bootloga to wtedy mógłbym coś spróbować. Jak jest to ok : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie zamiar udostępnić spolszczenie dla i9000 w formie nakładki na brytyjską wersję, czy będą tylko gotowe romy? (W tym momencie 1. i 3. punkt FAQ wymaga poprawki ;) )

No i tak na marginesie - wasze paczki to stricte spolszczenia, czy dorzucacie jakieś mody, apki, cokolwiek od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid
    Macie zamiar udostępnić spolszczenie dla i9000 w formie nakładki na brytyjską wersję, czy będą tylko gotowe romy? (W tym momencie 1. i 3. punkt FAQ wymaga poprawki ;) )

No i tak na marginesie - wasze paczki to stricte spolszczenia, czy dorzucacie jakieś mody, apki, cokolwiek od siebie?

Hm kiedy ja robiłem paczkę do SGS to była to tylko 20mb paczka spolszczająca. Natomiast teraz do SGS paczkę (na podstawie spolszczenia) robi jkolo - ale on wydaje pełny rom 100mb. Czemu tak? To już pytanie nie do mnie.

Punkt 1 i 3 nie wymaga poprawki.

Co do drugiego pytania, to dorzucamy w minimalnym stopniu. Ponadto to co się znajdzie w paczce zależy od gotującego. Ja dla Desire dodaję status bar mod, t9 i spare parts.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na animację nie, ale logo... mógłbym spróbować. Tylko ktoś musiałby mi dać jakieś wytyczne. Kiedyś się bawiłem, a teraz nawet nie pamiętam jaka tam byla max. waga obrazka.

Edit:

acha... nie wiem czy nie doczytałem, albo źle zrozumiałem. Jeśli nie ma bootloga to wtedy mógłbym coś spróbować. Jak jest to ok : )

Potrzebujemy bootanimacji*, jak nikt na nic nie wpadnie to pewnie padnie na mnie :D Logo raczej mamy.

*Dzięki, fajna wtopa :D

Edytowane przez glaedrem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x