Skocz do zawartości
M7CR

Ekran się nie zapala albo zawiesza i gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

M7CR

Witam,

Problem mam z telefonem, normalnie użytkowałem aż nagle ekran zaczął mrugać, tak jakby przerywać, gasić itd. Teraz w ogóle się nie zapala. Zapalił się na chwilę na ekranie blokady, wpisałem kod, był dźwięk odblokowania ale ekran (nie telefon) się zawiesił i zaczął powoli gasnąć. Jakieś rady? System to czysty Android 6.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponowne wgranie Androida 6.0 poprzez LG Flash Tool opcja CSE Flash lub programem LGUP.

Coś grzebałeś w systemie? Jakieś własne poprawki wprowadzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

Nie wprowadzałem. Tak jak napisałem, czysty Android MM.

Ekran teraz się zapala, mogę działać przez kilkanaście sekund a po chwili tak jakby jakieś artefakty i gaśnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

Naprawa błędów aktualizacji nic nie zmieniła. Możliwe, że coś się stanęło z ekranem czy to wina oprogramowania (ale odkąd wyszedł 6.0 nie miałem żadnego problemu). Zaczęło się tak dziać po prostu przy korzystaniu z Messengera. Dobra, zrobię jeszcze HR i zobaczymy.

Edit// Tak jak myślałem, nie pomogło...

Edytowane przez M7CR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

To jak na gwarancji to raczej już serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, ale ja mam dokładnie to samo! I zrobiło mi się to dzień później, niż koledze. Działał bez żadnego problemu, nagle zaczął migać, ciemnieć, tak jakby w paski, i zgasł. Guzik blokady go blokuje (słychać dźwięk), po ponownym naciśnięciu zapala się na chwilę, kilka sekund świeci i gaśnie. Wyjmuję baterię (bo inaczej go nie wyłączę), wkładam ponownie, włączam - odpala, czasem pozwoli odblokować ekran, po czym gaśnie. Też tak miałeś?

Przy czym na niektórych aplikacjach, jeśli zdążę je uruchomić za widoku, nic się nie dzieje. Świecą jak ta lala...
    System to 4.4, mocno modyfikowany. Obstawiałam zdechnięcie wyświetlacza, ale może to jakaś epidemia G-trójki dopadła i nie ma co się bawić w wymianę...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Witam. Mam ten sam problem. Ma ktoś jakiś pomysł...czy jednak serwis? Tylko ze u mnie po wyjęciu baterii działa normalnie. Miałem tak 2 razy w ciągu tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Edi'S

U mnie z kolei występuje problem z ekranem przy wybudzaniu telefonu z uśpienia. Po wgraniu MM czasem trzeba było zrobić 2-3 podejścia. Ale teraz jest coraz gorzej. Czasem dopiero po kilku próbach zaczyna działać. I w pewnym momencie już nie wiem, czy telefon się wyłączył, czy "śpi" nadal. Nie pomaga odblokowywanie przyciskiem "power". Można też stukać w ekran i nic. Tak, jakby się zawiesił. Stuknę go chyba młotkiem i na tym się zakończy zabawa z G3 i Androidem MM, bo to przestaje być śmieszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

U mnie jest tak, że jak telefon leży nieużywany przez noc powiedzmy, to mogę go normalnie używać przez jakieś 10 minut, a potem zaczynają się problemy jak właśnie zawieszenie się samego ekranu i jego gaśnięcie. Potem próba zablokowania i odblokowania - znowu działa, ale przez kilkanaście sekund albo kilka minut i znowu to samo. Jak bym często tak próbował to po prostu potem bym nawet nie zdążył wejść w ustawienia bo już by się zwiesił i zgasnął. Ja z telefonem nic na razie nie zrobiłem, to wygląda tak jakby przy dłuższym nieużywaniu miał energię na działanie, a potem jakby po prostu się wyczerpywał bądź spalał.

@up - próbowałeś wgrywać od nowa ROM? Też tak czasami miałem jeszcze zanim się popsuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi