Skocz do zawartości
M7CR

Ekran się nie zapala albo zawiesza i gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

Edi'S

@@M7CR

Próbowałem. Ale po jakimś czasie jest to samo. Jak nie znajdę na forach jakiegoś sposobu, to odpuszczę sobie jakiekolwiek dłubanie przy tym telefonie i niech serwis się z tym pomęczy. Sprzęt "górnopółkowy" powinien zostać rozpakowany z pudełka i działać jak należy. Wbrew pozorom zabawa z ROMem jest czasochłonna. Samo wgranie systemu to jeszcze nic, bo później cały szereg czynności związanych z ustawieniami. 

Co do Twojego problemu, to nie zauważyłeś jakiegoś nadmiernego nagrzewania się telefonu? Być może coś go drenuje na maksa powodując przegrzewanie i przez to ekran się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

Zgadzam się z Tobą @@Edi'S. W moim przypadku... Właśnie nie. Nic się nie przegrzewa. Też bym wysłał swój na gwarancję, ale mam fakturę VAT marża przez co LG go nie przyjmie. A sklep od którego mam pisemną gwarancję znajduje się ode mnie ponad 300km a w tym mieście będę za niecałe dwa miesiące dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Edi'S

Telefon G3 jako sam z siebie jest bardzo doby, jednie kuleje jego nowy system, stąd różnego typu problemy i problemiki. Od kilku dni posiadam LG G4 i jak pamiętasz opisywane przeze mnie problemy z MM na G3, to one są lustrzanym odbiciem na G4. Trzeba jeszcze dopracować/poczekać żeby MM miał "ręce i nogi".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@M7CR Od wczoraj mam również ten sam problem z G3... Zauważyłam, że jeśli jest podłączony do ładowarki to ekran szaleje cały czas, a jak odłącze to działa parę minut normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

Może wszyscy mamy telefony w których niebawem gwarancja się kończy albo skończyła i LG zachęca nas do kupna G4 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Witam. Zdecydowałem się na wysłanie telefonu do serwisu. Wgrałem MM V30B metodą "by Bride" z opcją CSE. Myślicie, że nie doczepią się do oprogramowania...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

@up

Telefon z Plusa. Tu jest filmik co się dzieje z ekranem: https://youtu.be/e5SHqXzi8rg

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wszystko teraz w rękach serwisanta. Jeśli trafisz na służbistę może anulować gwarancję. Jeśli to będzie "swój chłop", jak w przypadku mojego z PLAY to nie będzie problemów (wysłałem im niebrandowany). W Twoim przypadku zrobiłbym downgrade do 5.0 od Plusa i takiego im wysłał.

Edytowane przez LUZ-BLUZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

@up

Czyli pobrać V21A dla Plusa i zrobić downgrade metodą by Bride, czy inna ?

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi