Skocz do zawartości
M7CR

Ekran się nie zapala albo zawiesza i gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

MTok
Napisano (edytowane)

@up

Ok ściągam Lizaka i robię downgrade. Jak tel wróci z serwisu to dam znać co i jak, bo widzę, że nie tylko ja mam podobny problem z ekranem...A ten filmik nagrałem dla serwisanta na SD żeby nie było :)

Edytowane przez Araa
Poprzedzającego posta nie cytujemy w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MTok
Napisano (edytowane)

@up

Tez tak mi się wydaje. Tylko, że działo się tak podczas oglądania filmików na Youtube lub innych portalach...A podczas normalnego użytkowania: gry, internet itd. Wszystko było ok...

Edytowane przez Araa
Poprzedzającego posta nie cytujemy w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna sprawa, że tylko na filmach. W PC łatwiej byłoby dojść czy to wina karty graficznej, sterowników itp. W smartfonach trudniej o diagnozę musi serwis rzucić okiem, pewnie przyjedzie z nowym wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MTok
Napisano (edytowane)

@up

Ok Lizak na "pokładzie". Zobaczymy jak się serwis zajmie sprawą...jutro wysyłam dam znać jak wróci.

Edytowane przez Araa
Panie MTok Proszę post który jest nad panem pisać @up lub @nick i nie cytować go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, widzę, że temat się rozkręcił ;)
Dajcie znać, co na to powiedział autoryzowany serwis, bo mój jest w tej chwili w zwykłym (nie miał gwarancji) i po rozkręceniu znaleziono na stykach wyświetlacza ślady wilgoci (śniedź taką). Co więcej, zanim tam trafił, to spróbowałam mu się rozejrzeć w oprogramowaniu i ku mojemu zdumieniu okazało się, że jedzie na stockowym recovery (a osobiście wgrywałam mu TWRP), więc być może jeszcze tu się coś spierniczyło...

Jak nic z tego nie wyjdzie, to przesiądę się na Xiaomi z MIUI i tyle będzie... :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znowu ja - poszukałam trochę dalej niż na naszym forum, okazuje się, że ludzie od zeszłego roku już mają takie problemy i że jest to prawdopodobnie problem z płytą główną. Więc punkt dla tych, którzy jeszcze mają gwarancję, bo pewnie wam LG to wymieni bez szemrania. Natomiast dziwię się, że nie było o tym mowy, szanująca się firma powinna już dawno przynajmniej ogłosić o wadliwej serii czy coś... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MTok

Witam!

Telefon wrócił z serwisu. Wymieniony cały front. Oczywiście wrócił bez szkła:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M7CR

A wiadomo co konkretnie z nim było czy po prostu ekran i dotyk? Już normalnie działa?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi