Skocz do zawartości
M7CR

Ekran się nie zapala albo zawiesza i gaśnie

Rekomendowane odpowiedzi

MTok

Wymienili ekran, dotyk i zrobili test całego telefonu; bateria, zasięg itd. Pasy narazie się nie pojawiają odpukać:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M7CR

@@MTok, ja wczoraj otrzymałem swój z serwisu i wymienili tylko płytę główną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mój ma to samo. rozjechał ie idealnie po 26 miesiącach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 

Mój dzisiaj a dokładnie 30min temu się rozjechał, odpalam ekran, dotyk działa, mija parę sekund ekran zaczyna mrugać, pojawiają się artefakty i zaczyna wygasać aż zgaśnie na amen, zablokuje 2 krotnym stukiem/ przyciskiem power zablokuje się bo wyda dźwięk, odblokuje pojawi się ekran na sekundę/dwie i to samo. Nie mam pojęcia o co mu chodzi, ani nie upadł ani nie był nigdy zalany, ani też nie zmarzł. Ma ktoś jakieś pomysły ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Po rozbiciu dotyku i półroczym odpoczynku telefonu postanowiłem go naprawić i dać tacie, wymieniłem dotyk wraz z wyświetlaczem i ramka iniby telefon śmigał bezproblemu przez parę godzin lecz lekko zamulał więc wgrałem od nowa Androida 6.0 poprzez LG Flash Tool z opcja CSE Flash (wczesniej tak wielokrotnie robiłem m.in  aktualizujaci śmigał bezproblemowo ) i nagle co parę minut telefon zaczął się zacinać - dotyk przestaje dzialać, wyświetlacz się nie wygasza a po wciśnięciu przycisku zasilania przyciemnia się na parę sekund i gaśnie, po czym znów ekran działa na pare minut. Próbowałem wgrywać inne ROMy jak V30B, V30D ale nic to nie dał (np wgrałem przez Flash Toola V30N to dotyk przestał działać całkiem po czym wgrałem ten sam ROM w ten sam sposób i znów co kilka minut dotyk nie działa). Macie jakieś pomysły co się stało? czy to wina wymiany wyświetlacza czy może cosik z oprogramowaniem? 

Z góry dziękuje za pomoc!

Edytowane przez Lysolus
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubatm

@Abstynent - płyta główna do wymiany. Też mnie to dopadło tak po prostu ;)

Edytowane przez Lysolus
    Edycja znacznika po połączeniu tematów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie opcje są, płyta albo wyświetlacz i obawiam się żeby nie było sytuacji że wymieniałem płytę a padł wyświetlacz :/

Ma ktoś jakieś namiary gdzie można kupić płytę/wyświetlacz ? 

Edytowane przez Abstynent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś takiego właśnie, z rana 10min pracował ok, potem zwiecha i ciemność, albo ekran zacznie mrugać i zaraz gaśnie :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@samurai21 Podstawowe pytanie: Czy wymieniłeś na oryginalny wyświetlacz? Jak na moje kwestia bardziej sprzętowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi