Skocz do zawartości
motshek

Root Huawei P8 6.0 B313

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z rootem, a właściwie z odblokowaniem bootloadera. Otóż żeby odblokować bootloader (żeby później zrobić roota), trzeba wejść na telefonie w tryb fastboot (przycisk "+" "-" i "Power") tyle tylko, że po takiej kombinacji telefon wisi na ekranie update 5%, adb na komputerze nie widzi urządzenia. Szukałem plików instalacyjnych pozostałych po wcześniejszych update, ale nic nie mam. Obecnie siedzę na b317, zaktualizowanym przez ota z b313. Ktoś wie jak uruchomić tryb fastboot na telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy telefon jest włączony, sprawdź przez wpisanie adb devices czy na liście wyświetla się urządzenie, a następnie wpisz adb reboot bootloader

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, działa. Reszta poszła bez problemu. Nareszcie moje P8 rozwinęło skrzydła. A coś wiadomo na temat xposed?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motshek

Na 5.1 widziałem że komuś się udało uruchomić... Na 6 brak info ale napewno ma początek potrzeba zdeoxedowanego romu...

Tapnięto z HUAWEI P8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei mam taki problem, że po zainstalowaniu twrp wszystko jest ok, ale po instalacji SuperSU telefon łapie bootloopa. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z jakiej paczki instalujesz SuperSU? Ja pobralem super su z rosyjskiej strony wymienionej kilka postów wyżej i wszystko poszło gładko. Oczywiście tak jak ktoś pisał wcześniej flash tylko recovery i super su, bez kernela i busyboxa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, że też przeoczyłem ten link na poprzedniej stronie... :D Po prostu niewłaściwa paczka SuperSU. Ale w końcu się udało, dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@Cherubin działa strona. Wczytuje się trochę dłużej niż normalnie, ale wszystko oK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi