Skocz do zawartości
motshek

Root Huawei P8 6.0 B313

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, aktualne pliki z 1 postu gdzieś znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpaso

Panowie, mam zasadnicze pytanie:

Po co root w P8? Zrobiłem go tylko dla dwóch aplikacji: dla /ciach/ i Folder Mount.

Pomyślałem sobie że teraz to zaszaleję z modowaniem.

I co się okazuje?  Folder Mount owszem, przenosi foldery na SD ale odpalona aplikacja ich nie widzi. Nie wspomnę już o tym że Xposed nie działa, Freedom nie działa. Oczywiście o czymś takim jak zarządzanie kernelem mogę tylko pomarzyć. Pozostaje mi tylko odinstalowanie aplikacji systemowych których nie używam przez TB i... tyle.

Do tej pory miałem HTC i Xperie, root był przydatny nawet w Xperii Z3 (mam na myśli dwie wymienione aplikacje na początku), nie wspomnę o pięknie działających modułach Xposed.

Powiedzcie mi szczerze, po co wam root skoro praktycznie w P8 do niczeo się nie przydaje? (w moim przypadku). O przepraszam, zaszalałem i sobie podgłośniłem dźwięk blokady ekranu :)

Może i fajny ten P8, ale dla mnie już nie. Chętnie go zamienię za jakąś Xperię lub Xiao.

Jeśli to nie ten dział to proszę moderatora o wyrozumiałość -w końcu jest to wątek nt roota...

Edytowane przez malpaso
    Na forum piractwa nie tolerujemy - PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem z otrzymaniem kodu do odblokowania BL. Wchodzę na stronkę podaną wcześniej, wpisuję serial, imei i produkt ID zczytane z telefomu i pudełka. O dostaje komunikat:  Please make sure the verification code and model number are correct. If your device has multiple IMEIs or MEIDs, please try another IMEI or MEID. Cyferki wpisuje poprawnie, nie wiem co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi