Skocz do zawartości
Pinki18

Samsung Galaxy A5 2016 - wady/zalety.

Rekomendowane odpowiedzi

Kazuyoshi

Cienkie ramki - źle , grube też źle !? Mi tam nic sie nieświadomie nie wciska, jak dla mnie tel. bomba :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie macie tryby blokowania ekranu? Widziałem w nim blokowanie knock code lecz w moim nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kazuyoshi

A5(6) niema takiej opcji :) skaner chyba najlepszy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

Widziałem w nim blokowanie knock code lecz w moim nie mogę tego znaleźć.

To gdzie to widziałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jadę go dzisiaj kupić, zobaczymy jak się będzie sprawować. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie jedyne czego brakuje to nie ma blokowania połączeń szok dla mnie chyba że nie mogę znaleźć. Druga sprawa to słaba płynność przy przechodzeniu po ekranach głównych ale myślę że to poprawią w aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

Nie możesz znaleźć

Telefon/więcej/ustawienia/blokowanie połaczeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NqX

Aparat czasami słabo łapie ostrość. No i jak pisali wcześniej zdjęcia przy ciemnym oświetleniu są dosyć słabe.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam go od wczoraj, powiem krotko, kapitalny smartfon za rozsadne pieni adze , wyglad,display -zajefajne, bateria trzyma wieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Od trzech dni jestem posiadaczem: A5 (2016) i jestem ogólnie bardzo zadowolony ale martwią mnie dwie rzeczy: Pierwsza jest taka, że telefon dość mocno się grzeje - przy surfowaniu na internecie czy graniu nawet w mniej wymagające gry. Druga zaś to praca na baterii... Nie wiem, mam wrażenie, że telefon czerpie energię dość szybko zwłaszcza, że gdzie nie czytam wszyscy z pracy na baterii są bardzo zadowoleni. Telefon używam standardowo: uruchomiony internet, raz na jakiś czas: sms, twitter itp. Nic wielkiego. A tel wytrzymuje mi po prostu 1 dzień. W kwestii baterii najwięcej bo ok 40% zjada mi ekran.Myślicie, że to standard? Czy może jakiś problem systemowy? Dodam, że telefon jest nowy... mogę go oddać na gwarancje może to coś z prockiem?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi