Skocz do zawartości
Pinki18

Samsung Galaxy A5 2016 - wady/zalety.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie będzie podobnie jak w przypadku poprzednich wpisów

Zalety: piękny wygląd (mam złotego) - trochę mi szkoda więc noszę w etui, czytnik linii papilarnych - fajny gadżet, całkiem fajny aparat, bateria w miarę długo trzyma (mimo że często ładuję)

Wady: brak diody powiadomień (w starym telefonie miałem, a tu nic i nie mogłem się przez dług czas przyzwyczaić), telefon nie dociera do 1% baterii, tylko wyłącza się jak krzyczy 4-5%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop
Napisano (edytowane)

Ja już dawno przesiadłem się na S7 Edge, a teraz na S9+, ale A5 cały czas jest w użyciu. Telefon ma już najlepsze czasy za sobą, aktywność na tym forum niestety jest już bliska zeru. Według mnie A5 dalej pozostaje jako najlepiej aktualizowany telefon przez Samsunga. Telefon kupiłem 20 lutego, a na tym dziale forum pojawiłem się w marcu. Społeczność na tym dziale była super. Ale i tak widujemy się w innych działach.

@sondejm @Portalnet @S5Fan @Flyagaric @enesas @Entercode @christoferos @Puniek @Zuberek42 @Kazuyoshi @excelencja

Edytowane przez melis
Usunąłem formatowanie, połączyłem z bardziej odpowiednim tematem
  • Piwko! 1
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zuberek42

Dzięki@locarnop i reszta. Mój A510F użytkuje ojciec i jest zadowolony. Ja tylko czekam aż zmieni na coś innego, wleci Root i będę się bawił :D

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

@locarnop Można powiedzieć że to były piękne czasy ... :)

Ja również Tak jak Ty przesiadłem się na S7 i S9 ale A5 dalej w rodzinie i również cały czas daje radę

• Piwko! 2
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sondejm

Oj daje radę, 1 hard reset przez 2 Lata z itv na tpl musiałem a i tak jest szybki.

Reasumując, byłem z niego bardzo zadowolony i cięzko się z nim rozstaję, nawet jeśli znajdę kogoś i oddając w dobre ręce ;-)

• Piwko! 1
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Puniek
Napisano (edytowane)
W dniu 23.01.2019 o 14:32, locarnop napisał:

Ja już dawno przesiadłem się na S7 Edge, a teraz na S9+, ale A5 cały czas jest w użyciu. Telefon ma już najlepsze czasy za sobą, aktywność na tym forum niestety jest już bliska zeru. Według mnie A5 dalej pozostaje jako najlepiej aktualizowany telefon przez Samsunga. Telefon kupiłem 20 lutego, a na tym dziale forum pojawiłem się w marcu. Społeczność na tym dziale była super. Ale i tak widujemy się w innych działach.

@sondejm @Portalnet @S5Fan @Flyagaric @enesas @Entercode @christoferos @Puniek @Zuberek42 @Kazuyoshi @excelencja

Ja w maju maju 2018 przesiadłem się na nowego S7 Edge a A5 2016 kupionego w czerwcu 2016 używa córka i sprawuje się bardzo dobrze. A5 2016 to bardzo udany i ładny telefon. Przy S 7 Edge  zamierzam być dłuższy czas.

Edytowane przez Puniek
  • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi