Skocz do zawartości
Sonny

Modfikacja wyświetlania ostatnich połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Sonny

Witam

Czy ktoś z Was orientuje się, czy istnieje jakiś sposób zmiany wyświetlania połączeń oraz usunięcie sms'ów z "raportów" (ang. "logs" lub "call logs") ?

Obecnie mam tak, żę gdy wchodzę do raportów to mam połączenia chronologicznie pod sobą bez względu czy są od tej samy osoby czy od różnych. Czyli mogę mieć dwa połączenia z jedna osoby, a potem jakieś połączenie z inna a potem jeszcze jakiś sms. Chciałby by połączenia dotyczącej jednej osoby (jednego kontaktu) były pogrupowane razem, a wyświetlane było ostatnie z tą osobą. Następnie by było kolejne połączenie dotyczące kolejnego kontaktu. Czyli mam tak samo poukładane połączenia chronologicznie jak miały one miejsce, ale te same kontakty są pogrupowane w jeden, a pokazywany jest ostatni który miał miejsce. Jeśli chce sprawdzić dokładnie całą historię połączeń z danym kontaktem to klikam w niego i wówczas wyświetla mi się pełna lista połączeń tylko z tym kontaktem (tak jak ma to miejsce w innych telefonach).

Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi oraz, że jest jakieś rozwiązanie tego problemu, a także, że napisałem posta w dobrym dziale.

Mam SGS 2 z Orange, GingerBread BVKG2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budus

odnośnie usunięcia smsów z raportów to na forum jest mod do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi