Skocz do zawartości
Kapalanka

Samsung Internet Browser

Rekomendowane odpowiedzi

Da radę jakoś zaimportowac zakładki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, może żyłem jakiś czas pod kamieniem :-) ale chciałem skorzystać ze skanera kodów, który jakiś czas temu był w przeglądarce Samsunga. Niestety, nie znalazłem skanera w opcjach. Czy został wyrzucony w jakiejś aktualizacji?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gino82

@Sting_er Po aktualizacji nie ma już tego dodatku jak również asystenta wideo.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam pytanie na temat synchronizacji haseł. Zmieniłem żonie telefon z A5 na A7 po przez aplikację samsunga poprzenosiłem wszystkie dane, ale informacje z przeglądarki samsunga nie zostały zaimportowane, żonie głównie zależy na hasłach zapisanych w przeglądarce, czy jest jakiś sposób aby zsynchronizować hasła z przeglądarki samsunga z A5 na tym nowym A7?

pozdrawiam,

PS. Mam jeszcze pytanie czy można jakąś aplikacją zsynchronizować między tymi telefonami kalendarz samsungowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iwooke

Czy działają wam powiadomienia z przeglądarki? W ustawieniach mam włączone a nie dostaję żadnych powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    covo

czytnik kodów QR  - to się teraz pojawiło w sams. internet, czy było od tzw zawsze, ale nie widziałem...?

pytanie mam takie (bo nie znam sie na  zabawkach pt. czytniki kodów QR) :

czy ten czytnik pokazuje to, co powinien pokazywać "rasowy" czytnik? bowiem pokazuje wyniki-linki szukania w google konkretnego kodu i można sobie klikać po bardzo rozlicznych podpowiedziach google.  I pojawia się pytanie: czy tak działają czytniki kodów QR? są swoistą wyszukiwarką google??

Edytowane przez covo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panicz

Używam samsung internet browser na S9 i od jakiegoś czasu wchodząc na stronę np. demotywatory nie działają mi takie krótkie filmiki które są tam umieszczone, lub gdy są takie demoty gdzie jest kilkanaście tych obrazków to zupełnie się one nie wczytują. Czy możecie coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi