Skocz do zawartości
jacent3

Darmowy internet z Aero2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nowa karta SIM z AERO2 działa w i5800?

Czy korzysta ktoś z dual sim w tym telefonie i mógłby napisać jak to się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf-PL
    Czy nowa karta SIM z AERO2 działa w i5800?

Jeśli to zwykła karta SIM to dlaczego nie ma działać? Telefon obsługuje UMTS900 więc nie powinno być problemu

AERO2 - Bezpłatny Dostęp do Internetu

Czy korzysta ktoś z dual sim w tym telefonie

A to ten telefon ma dual sim:)? Bo właśnie rozebrałem go ponownie i nie mogę znaleźć drugiego slotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Minor

@raf, niby powinnien działać ale z tymi SIMami jest cyrk, w jednych modemach działają w innych nie. Dlatego jego pytanie jest dość trafne.

Do tego są dwa rodzaje simów Stara i Nowa.. i tam gdzie działa stara nie zawsze działa też i nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jak Minor pisze, więc raf-PL skoro nie używasz tej karty to po co się wypowiadasz? Chcę usłyszeć praktyczne info a nie teorie bo dokumentacje Aero2 znam bardzo dobrze.

A to ten telefon ma dual sim? Bo właśnie rozebrałem go ponownie i nie mogę znaleźć drugiego slotu.

O adapterze dual-sim nie słyszałeś? To popatrz na Allegro

W takim razie zamówię kartę z Aero2 i za miesiąc jak dojdzie to opisze swoje wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raf-PL
    O adapterze dual-sim nie słyszałeś? To popatrz na Allegro

Tak, ale widziałem takie szerokie wkładane pod baterie. Tu masz wkładane z moku na "klik" jak kartę microSD, więc jak to ustrojstwo tam włożyć? Wyciąć kawałek telefonu?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety w grę wchodzi tylko adapter z przycinaniem karty SIM. Trzeba sobie zrobić kopie sima na wszelki wypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymałeś może już tą kartę? Jak już wypróbujesz to daj znać, bo również chciałem sobie zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj dopiero wróciłem do kraju. W przyszłym tygodniu może znajdę czas żeby ją zamówić. Podobno na kartę czeka się miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak , poniewaz strasznie duzo jest zamowien na te karty , przeroslo to oczekiwania operatora z czego nie jest do konca zadowolony :D A i rowniez mam zamiar zamowic ta karte do SGS'a .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj dostałem kartę testowałem na i5800 i internet działa :). Co prawda nie pokazuje kresek sygnału ale działa. Ciekawostka na linphone udało mi się odpalić voipa z actio jest lekki lag ale spokojnie można rozmawiać :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi