Skocz do zawartości
KucharSP

Słaba propozycja wymiany telefonu na gwarancji na nowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Sprawa wygląda tak:

Oddaję Huaweia G510 na gwarancję.

Przychodzi nienaprawiony z uwagą że brak części i wymiana na nowy.

W salonie Orange oferują mi śmieszne modele Yomi i Lumia 532...

Z tego co wiem nie mogą mi zaoferować telefonu gorszego sprzętowo, a tutaj ekran aż o 0.5 cala mniejszy, aparaty nawet bez lamp led gdzie Huawei taką miał. Co mi po niby lepszej wydajności jak będę miał mały ekranik 4 calowy.

Coś mi tu nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

@@KucharSP

Przykro mi ale nikt nie ma obowiązku oferowania zastępczego telefonu a tym bardziej lepszego jakościowo niż oddawany do serwisu.

Gdyby tak było salony musiałyby mieć całą półkę telefonów "na wszelki wypadek" bo przecież nie wiadomo kto i z jakim telefonem przyjdzie go reklamować...

Tyle jeśli chodzi o kwestie przy reklamacjach i zamienniku w ramach oczekiwania na powrót.

Natomiast jeśli chodzi o wymianę na niższy bo G510 już nie mają lub nie będą mieć na stanie, to walcz o swoje.

Gwarant nie może oferować produktu niższego parametrami. Nie po to kupiłeś xx cali aby teraz mieć mniejszy.

Nie każdy patrzy ma megahertze i rok produkcji.

Oddajesz niesprawny i w ramach gwarancji, rękojmi czy towaru niezgodnego z umową muszą "coś z tym zrobić". Do tego są zobowiązani.

Jeśli już to mogą wymienić na model wyższy (HTC tak czasami praktykuje) lub zaproponować wyższy model ale z dopłatą.

Edytowane przez baca01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic tutaj nie napisałem na temat telefonu zastępczego, bo nawet go nie brałem więc nie wiem skąd Twoja pierwsza część wypowiedzi.

Sprawa już dawno zakończona, otrzymałem telefon na wymianę z którego powiedzmy jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi