Skocz do zawartości
pczepnik

Pure Nexus (03.08.2016)

Rekomendowane odpowiedzi

JooVoo

Witam
    Próbuje zainstalować najnowsze Gappsy "PureNexus_Dynamic_GApps-7.x.x-20161009" do Pure Nexus wersja "purenexus_bulhead-7.1.2-20170725" i kiedy próbuje zainstalować to pojawia mi się błąd ,który uniemożliwia mi instalację wyżej poddanych gapsów. Co robię źle ??

Dodam, że przy instalacji innych gappsów, prawie wszystkie aplikacje nie działają i nawet nie mogę zalogować się na konto :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JooVoo

Witam
    Od tygodnia jestem świeżym użytkownikiem Nexus 5X. Wcześniej posiadałem Nexus 4, i miałem na nim ROM PureNexus, więc postanowiłem, że na 5X wgram PN, bo znam ten ROM.
    Wgranie ROMu o dziwo nie było łatwe. Wyciągając telefon z pudełka miałem fabrycznie zainstalowany Android 6.0, więc dokonałem update do 7.0 i wgrałem Pure Nexusa ostatnią dostępną wersję (purenexus_bulhead-7.1.2-20170725) i tutaj zaczął się pierwszy problem. Mianowicie w TWRP po próbie instalacji Gappsów pojawiał mi się problem,, który informował mnie, że mój android to wersja 26, a gappsy to wersja 25 (cokolwiek to znaczy) (mniej więcej tak głosił napis). Stwierdziłem, że zainstaluje inne Gappsy, zainstalowałem BeansGapps-Full-7.1.x-20170725.zip i poszło.
    Tylko, że od kilku dni mam problem z kilkoma aplikacjami:
    1. Magisk - za każdym razem jak coś próbuje pobrać przez program pojawia mi się napis błąd procesu (dzieje się tak po Wi-Fi i 4G), a aplikacje, które własnoręcznie pobiorę jak Viper i tak nie działają chociaż Recovery mnie informuje, że wszystko zostało pomyślnie zainstalowane. Przekopałem XDA i radzili aby odinstalować aplikację przez TWRP i zainstalować ponownie ale to nic nie dało.
    2. USB Media Explorer - nic nie mogę skopiować i wysłać na pendrive. Dodam, że pendrive działa bez problemu na 2 komputerach, a i sam telefon bez problemu wykrywa pendrive kiedy zostaje podpięty pod telefon.

Dodam, że nie interesuje mnie zmiana ROMu, bo to nie jest rozwiązanie :)

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże rozwiąż mój palący problem.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

1. Brak folderu MagiskManager w pamięci fona. Utwórz go.

@JooVoo

dodana zawartość

2. Użyj zwykłego managera plików - total commander, xplore..

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JooVoo

1. Dzięki wielkie :) Czemu ja na to nie wpadłem ? :D
    .2 Ok to jest rozwiązanie ale po prostu nurtuje mnie to czemu program nie chce współpracować z moim pendrive ? Jednak problem leży gdzie indziej, a mianowicie nie mogę skopiować tylko folderu TWRP jak by go coś blokowało. Ktoś może się domyślać co może być przyczyną?

I jeszcze jeden mały problem, nie mogę usunąć folderu !ReadyToFlash. Niby na PC go usuwam ale jak odłączam USB to program magicznie wraca :/

Edytowane przez JooVoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi