Skocz do zawartości
pczepnik

rom Pure Nexus (03.08.2016)

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

@sgsauser To przecież normalne.
    Powiadomienia - ustawiasz powiadomienia , wyświetlanie ich na ekranie blokady i z włączonym " Nie przeszkadzć " itp itd dla danej aplikacji
    Aplikacje - ustawiasz uprawnienia dostępu możesz wyczyścić dane oraz odinstalować je itp itd.
    To tak w skrócie.

Edytowane przez Danielf85
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

<facepalm>

Sorry, nie było pytania :) Najlepiej usuńcie tamtego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
    chciałbym prosić o pomoc. Jakiś czas temu kupiłem nexus 5x z zainstalowanym romem pure nexus.
    Sformatowałem telefon, zainstalowałem rom od google 7. Przyszła mi przedwczoraj aktualizacja do 7.1.1, kliknąłem aktualizuj...

Tu zaczynają się schody. Telefon nie włączył się, a wyskoczył błąd 'no command'. Sformatowałem go i mam teraz problem by cokolwiek na niego wgrać/zainstalować. Używam nexus root toolkit i tym programem chciałem wgrać najnowszy pure nexus. Generalnie, to program łączy się z telefonem, ale gdy próbuję wgrywać jakiś rom lub bootloader wyskakuje 'ADB Recovery device was not found'. Próbowałem postępować według instrukcji, za każdym razem ten błąd. Telefon nie jest widoczny w windowsie jak pendrive (nie mogę na niego nic skopiować).Bootloader nie jest wgrany żaden customowy. W recovery mode nie mogę wejść bo wyskakuje 'no command'.
    Wypiszę informacje z telefonu, może coś to ułatwi:

fastboot mode
    bootloader version - BHZ11g
    SECURE BOOT - enabled
    DEVICE STATE - unlocked

Co mogę zrobić? instalowałem już ze sto razy różne wersje tego adb i ciągle błąd w NRT. Może jakimś innym programem to wgywać? Proszę o pomoc, cały dzień próbuję :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@ksiezyc Pure Nexus'a możesz odłożyć na bok.
    Powinieneś wrócić do stock a w NRT wybrać Flash stock + Unroot i opcję soft-bricked. Wybierzesz stock 7.1.1 nrt go pobierze i zainstaluje.
    Możesz zrobić to manualnie używając komend fastboot.
    Druga opcja to wgranie obrazu za pomocą adb sideload https://developers.google.com/android/ota.
    Ostatnia flash z pliku .tot

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Danielf85

Dzięki za odpowiedź!

Mógłbym przysiąc, że próbowałem już wszystkiego z tym programem...

Teraz, kiedy działa mi 7.1.1 od google, mogę próbować według instrukcji instalować pure nexus?

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Tak możesz wykonać root oraz wgrać twrp i PureNexus. Osobiście poczekałbym na PN jak wyjdzie z bazą 7.1.1 bo jest naprawdę dobra tzn szybka i płynna.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to się proszę o kłopoty :)

Jeszcze zanim przeczytałem Twój post - "flash zip files from computer" - wskazałem na gappsy i rom PN, telefon przestał odpowiadać i teraz mam biały napis Google...

Masz i na to receptę? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

@ksiezyc Przytrzymaj długo " power " i tel się wyłączy bądź zresetuje wtedy na wyłączonym ekranie kombinacja klawiszy power + vol- aby wejść do trybu fastboot i recovery - TWRP  lecz ty wgrałeś rom ze stock recovery ?

Edytowane przez Danielf85
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Danielf85

Próbowałem wgrywać PN i mi się to zrobiło. Na szczęście Twoja rada znów okazała się pomocna :)

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie pilnuje tego wątku więc zarzucam update o nową wersję z 15 grudnia (7.1.1):

Dla tych co nie wiedzą - jeśli mamy już PureNexus i nie robimy przeskoku na inną wersję androida (np. z 6.x na 7.x) to wystarczy, że wgramy najpierw vendor image, a później paczkę z softem. W innym wypadku wymagany jest clean install. Jakby co - FAQ

Edytowane przez sgsauser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi