Skocz do zawartości
Pietr

rom [6.0.1][I9100][OFICJALNY] CyanogenMod 13

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie Automapa nie działa, natomiast Ofline Maps z Sklepu Smiga aż miło.

Testowane na CM 13 v AICP.

AM - działa (ver.3.0.2)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

@@Pietr Będę próbować z tą kartą.

Co mogłem zrobić źle kiedy dziś pobrałem tą aktualizacje i wszystko padło?

Którą wersję wgrać teraz CM13? Tą z dziś czy poprzednią?

Zrobiłem wszystko prawidłowo, CWK zgodny z KK, potem CM13 i gapps oraz TWRP Isorec

Rozumiem, że miałeś zainstalowaną wczorajszą aktualizację i wszystko działało? Dopiero przy aktualizacji pamięć wew. się zepsuła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pawele

To znaczy ja wczoraj wgrywałem wszystko od nowa (po przeskoczeniu z CM12 na CM13 usługi google play się posypały) i wczoraj wgrałem cm-13.0-20160206-NIGHTLY-i9100 i żadnej aktualizacji z poziomu telefonu jeszcze nie robiłem. Dopiero dziś pobrałem i po restarcie już nie odpalił. Dlatego powtórzyłem wszystko od nowa i aktualnie wgrywam cm-13.0-20160208-NIGHTLY-i9100 

Co do pamięci - wybrałem ją jako dodatkową wewnętrzną. A jak się posypało to ją wyjąłem w celu wrzucenia od nowa CWM itp. I w tedy zobaczyłem na komputerze, że ma 16 MB. Ale zgodnie z radą poprzez diskpart przywróciłem karcie pełną pojemność.

Edytowane przez Aleksandra
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, Automapa najnowsza działa. Bodajże 3.0.2

Wysłane z Samsunga I9100 Android M cm13 official nightly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koRnac

Czytam początkową instrukcję ale za diabła nie potrafie odszkukać do pobrania paczki "TWRP IsoRec" poprosze o bezposredniego linka, bo te co sciagam nie maja w sobie pliku isorec-ramdrive.cpio.lzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dayrex

@@Pietr Będę próbować z tą kartą.

Co mogłem zrobić źle kiedy dziś pobrałem tą aktualizacje i wszystko padło?

Którą wersję wgrać teraz CM13? Tą z dziś czy poprzednią?

Zrobiłem wszystko prawidłowo, CWK zgodny z KK, potem CM13 i gapps oraz TWRP Isorec

Rozumiem, że miałeś zainstalowaną wczorajszą aktualizację i wszystko działało? Dopiero przy aktualizacji pamięć wew. się zepsuła?

Nie wiem czy to nie wina repartycji gdyż wcześniej nie wywalało żadnego komunikatu, natomiast po repartycji podczas wgrania tej samej paczki z 4 lutego wywalało w recovery błąd bodajże:

"E: unable to mount sdcard" lub coś podobnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pietr

Wykonałeś format pamięci wewnętrznej? Bo swego czasu też miałem taki problem. Pomógł powrót z PIT do 4.1.2, przejście konfiguracji ustawień, wysunięcie górnej belki, kliknięcie w informację o pamięci wewnętrznej (bo takie wyskakuje bo zmianie pliku PIT) i zatwierdzenie formatem. Bo nie mogę sformatować pamięci wew. przez ustawienia, recovery czy z poziomu PC.

ps.

Nie mogę już testować jak i wydawać opinie o kolejnych wydaniach.Mój SII został sprzedany. Kupiłem Xiaomi Mi3.

Edytowane przez Pietr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, teraz mam problem z uzyskanie roota. W aplikacjach tj. Adaway czy Kernel Adiutor dostaje komunikat: Root niedostępny. W opcjach programistycznych w dostępie do roota mam zaznaczone Aplikacje i ADB. Wiem, że miałem też tak w ostatnim nightly CM 12.1. Może są jakieś linuxowe komendy do terminala żeby uzyskać tego roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Normalnie instalować idzie przez recovery czy trzeba sposobem z pierwszego postu? Pytam, bo dwie strony temu ktoś pisał, że z phllz na cwm i potem normalnie zainstalował.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, teraz mam problem z uzyskanie roota. W aplikacjach tj. Adaway czy Kernel Adiutor dostaje komunikat: Root niedostępny. W opcjach programistycznych w dostępie do roota mam zaznaczone Aplikacje i ADB. Wiem, że miałem też tak w ostatnim nightly CM 12.1. Może są jakieś linuxowe komendy do terminala żeby uzyskać tego roota?

root działa normalnie musiał Ci się wdać jakiś błąd.

#108 lepiej przeflashuj IsoRec, robisz to raz i z głowy na zawsze i pewność że flash CM13 i gapps się powiedzie bez błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi