Skocz do zawartości
Pietr

[6.0.1][I9100][OFICJALNY] CyanogenMod 13

Rekomendowane odpowiedzi

@@MagnumN7,  ja aktualizowałem. Jedyny problem jaki u mnie wystąpił to nie działająca aplikacja sklepu play - non stop się wywala, ale zaraz to poprawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Wina aplikacji google. ;) Zaktualizuj gapps do tych z Androida 6.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daviteusz

Witam panowie, widzę że i s2 doczekał się MM :) Jakieś znaczne zmiany względem 12.1?

Chodzi mi o wydajność, czy jest troche szybszy, jak ze  stabilnością. Co do baterii to prosiłbym o info od osoby która ma 2000mah i jak to daje radę, oczywiście nie dzisiaj bo dopiero wyszedł pare h temu ;).  Z góry dzięki, pozdrawiam, iMefiu ;)

A tak przy okazji, polecam wybrać A-GAPPS, wspierają optymalizację usług google. Bateria troche więcej trzyma :)

http://forum.xda-developers.com/android/general/gapps-gapps-6-0-1-minimal-t3276606

Edytowane przez Mattonemarsh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo co kolega @@Tracer97. Przez Cyanogen recovery nie mogę wgrać żadnego zipa bo wywala Instalation Aborted. Można jedynie przez adb sideload, ale gdzie znajduje się ten folder?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpalasz adb sideload i podłączasz do komputera. Uruchomiasz terminal i wygrywasz poprzez adb update. Na Windowsie trochę ciężkie do ogarnięcia, ale jeśli będziesz dobrze szukał to znajdziesz

Wysłane z Samsunga I9100 Android M cm13 official nightly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie wywala mi "error: protocol fault (no status)" i jak narazie nie mogę sobie z tym poradzić. Oczywiście wykrywa mi tel po wpisaniu "adb devices".

Edytowane przez Jarek Palikot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dayrex

@up Spróbuj przez sideload wgrać TWRP. Mnie się udało ale gappsy dalej nie chcą się coś wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzuciły się w oczy jakieś drastyczne bugi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie dziala identyczne jak cm 12.1. Wiele się nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Viper4android dziala bez problemu, tylko jak w cm12.1 potrzebny selinux mode changer. Dziś miałem pewną przypadłość że po kilku sekundach od blokady muzyka zatrzymywała się. To pewnie te sposoby na oszczędzanie Energi ⚡, po za tym tylko jeden force Reboot jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi