Skocz do zawartości
Pietr

[6.0.1][I9100][OFICJALNY] CyanogenMod 13

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet po aktualizacji do dzisiejszego nightly recovery z IsoRec TWRP pozostało

Wysłane z Samsunga I9100 Android M cm13 official nightly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Bo wystarczy raz zmienić. ;)

I jak u was bateria?

Siedzę na CM13 od Alpha 6. I coś u mnie dobrze trzyma. :)

Aktualnie 59%. przy ~50min na wyświetlaczu, cały czas włączone dane pakietowe, dużo słuchania muzyki na słuchawkach. Bo za dnia średnio korzystam z włączonego telefonu. Jakaś rozmowa, SMS, sprawdzenie poczty, wiadomości, przeglądnięcie neta, muzyka (głównie). Tylko wieczorami YT leci. To dam znać ile jeszcze pociągnie na wyświetlaczu. ;)

Ps.

Telefon od 14h na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy mam oryginalną baterie, ale kupiłem z przekonaniem że taka jest. Więc dziś odłączony przy 95% wytrzymał mi 1h 10min na ekranie przy słuchaniu muzyki przez 2h. Wg mnie to chyba trochę słabo. Dane pakietowe włączałem co jakiś czas na kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, jak dodać do zegara z status bar, wyświetlanie sekund?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, skąd, że. Nie, wcale nie ma linku do gaaps w #1 poście. ;)

faktycznie moja nie uwaga i pośpiech :)

Pietr

powiedz mi mam wybrać ARM - 6.0 - pico chyba wystarczy i to wrzucam na fona i przez recover i co robię w recove- rach ?? nic mi się nie usunie z telefonu  ??

Edytowane przez Szymq89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pietr

Tak, ale nwm jak jest z Cyanogen Recovery na MM. Na LP dało radę, teraz nwm. Mam recovery TWRP z IsoRec.

I nie, nic się nie usuwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TWRP udało się zainstalować, działa dobrze, można robić aktualizacje. Niestety nadal mam problem z zainstalowaniem gapps (ciągle jakiś error). Jakieś porady?

Edytowane przez mblazkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie gaps-y z open gaps w wersji pico działają bez problemów, nie zapomnij że na nasze fony musisz zaznaczyć wersje amr.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Aleksandra
Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie (cm12.1 03022016) podczas instalacji z TWRP dodałem do instalacji (oprócz cm13) gapps i IsoRec, zainstalowało tylko system, a pozostałe zipy - aborted. Po urochomieniu systemu i podłączeniu do kompa, nie widać żadnej pamięci (MTP), ale na szczęście jest dostęp do części pamięci przez PTP. Po ponownym restarcie do recovery nic już się nie da zainstalować - bo nie widzi żadnej pamięci w CM recovery. I nie wiem co dalej. Ma ktoś jakiś pomysł - pomóżcie. Oczywiście nie chodzi mi (przynajmniej na razie) o wgrywanie przez ODIN'a, no chyba że dałoby się wgrać IsoRec i (lub) gapps'y. A przy okazji - jak się ma rePIT na 3GB Data do moich problemów z instalacją CM13? Zmiany dokonałem jeszcze za czasów KK - czyli to był chyba CM11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak mam te gappsy zainstalować, próbowałem wszystkich paczek z open gapps i za każdym razem to samo (Error Code: 70 -Unmounting /system). Jakieś porady co robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi