Skocz do zawartości
punchline

P8 P8 nie widzi karty Sim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem wczoraj w salonie orange by wymienic moja stara karte sim na karte nano sim. Dostałem taką karte 3 w jednym bo czekalem na paczke z telefonem. Dzis przyszedl telefon wiec wyjalem karte ze starego telefonu i wylamalem ja do Nano. Gdy wkladam do mojego P8 to niestety telefon nie widzi karty sim. Ten p8 jest z T mobile. Prosze o rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam udać się do jakiegoś komisu gsm lub do salonu operatora i poprosić o sprawdzenie fona na innej karcie, niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją gdzie nowa karta albo nie działała wcale albo tylko w wybranych telefonach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej to podejde do salonu orange. Kolejne pytanie jest takie skoro dziala mi w starym telefonie  w tej najwiekszej wersji, a po wylamaniu na wersje nanosim w nowym nie dziala, to czym bede musial znowu placic 25 zł za nowa karte w salonie orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie odzywaj się nic o tym że karta działa w innym telefonie, udawaj wariata i mów że po prostu nie działa i czy mogą sprawdzić inną kartę na twoim telefonie, jeśli sprawdzą i będzie działać to kłóć się z nimi że nie będziesz płacić kilka razy za wadliwe karty, kumpel w plusie ze 4 razy wymieniał karte bo nie działała jak należy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, posiadam telefon P8 z oprogramowaniem L09C09B200 czyli brand z Play, dzisiaj zrootowalem telefon aplikacja Kingo root i przez duza nieuwagę odinstalowałem aplikacje "telefon", później dopiero zauważyłem ze telefon nie wykrywa sieci ani w ogolę karty SIM :( Co zrobić? Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Narv

@@zsuetampl Zrób debrand zgodnie z opisem. Będziesz miał wówczas nowy, czysty soft i ponownie aplikację "telefon".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
    Mam problem ze swoim telefonem a mianowicie z Huawei'em p8.
    Telefon nie czyta mi karty sim, gdy włożę to nie ma żadnej reakcji, myślałem, że karta jest zła, ale włożyłem drugą i sytuacja jest taka sama.
    Oddałem telefon do naprawy, jest już on tam 3tygodnie i żadnego odzewu do mnie. Na kartce z potwierdzeniem, że telefon został oddany pisze ' WYMIANA SLOTU? ' czy to może być ta przyczyna? Czy ktoś miał podobnie i wie co jest tym problemem? 
    Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

@Marek Kućmierski

Skoro tak pisze - to taka jest przyczyna.

Ale to że telefon siedzi u nich 3 tygodnie to już troszkę dziwne - kontaktowałeś się z serwisem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Narv

@Marek Kućmierski Trochę długo. A czy to przypadkiem nie jest tak, że serwis ma 14 dni na naprawę sprzętu + dodatkowe 7 w razie konieczności ściągnięcia dodatkowych części np. z innego kraju? Warto sprawdzić warunki gwarancji oraz czy w takich sytuacjach nie są prawnie narzucone na serwis konkretne terminy. Jak trafiłem wadliwego myPhone Infinity 3G to po pierwszym braku wykrycia wady przez serwis, w drugim piśmie reklamacyjnym napisałem, że mają 14 dni na spełnienie mojej prośby o wymianę egzemplarza na pozbawiony wad i po tym czasie odstąpiłem od umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi