Skocz do zawartości
philip83

LG G4S(h736,h735)Android 6.0 Marshmallow - kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

@@frantz26 no to super :) czyli niedługo My,szkoda,że nareszcie :) jeśli chodzi o to połączenie karty pamięci i pamięci wewnętrznej,ponoć ta opcja jest dostępna tylko na czystych androidach,czyli nexus...cwaniaki z lg i innych producentów specjalnie wyłączają tę opcję ,byśmy kupowali telefony z większą pamięcią kolejne itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt ale nasze telefoniki powinny dostać tą opcje, 8gb w tych czasach to śmieszne. Szczególnie że to telefon że średniej polki   38000 w antutu nieźle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Dla kogoś kto chce pograć w nowe gry albo ma mase programów to fakt malutko. Ja mam zainstalowane 2 aplikacje firefoxa i zegar xperia wiec wolnego coś zostaje 2,5GB bo tak to tylko aktualizacje preinstalowanych programów.   Ciekawe czy 6.0 to będzie jedyna duża aktualizacja na ten telefon ale znając polityke LG to na nic nowszego potem nie już co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fakt 8gb to nie dużo,ale ja ogólnie jako średnio wymagający użytkownik mam jakieś 14 aplikacji i zostaje mi jeszcze ok. 2gb wolnego,grę mam jedną w którą gram od czasu do czasu,widziałem na forum lg g4c,że oni z tą pamięcią coś odblokowali i że można tak zorbić by połączyć obie pamięci,tylko nie wiem czy na naszym to będzie działać no i działa tylko na androidzie 6.o więc i tak trzeba poczekać....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da rade. Nieoficjalnym sposobem. Wejdz na subforum g4c i poszukaj tematu o łączeniu pamięci wbudowanej i karty.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki,czyli będzie działać jak coś :) no to czekamy na aktualizację i będziemy działać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ShoRtie

Zainstalowalem dzis CPU-Z i z tego wynika, ze ten telefon ma 8 rdzeni ciagle aktywnych rdzenie moga pracować od 200 do 1460MHz a z tego co widze to 4 rodzenie sa taktowane ciagle 960MHz a 4 kolejne 800MHz nawet w trybie oszczedzania energii wiec troche wysokie te czestotliwosci jak na stan spoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem,szczerze z tymi rdzeniami niczego nie sprawdzałem....Rzeczywiście wysokie taktowanie,może właśnie w androidzie 6.0 lepsze zarządzanie będzie...

Edytowane przez philip83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co z tego, że jest wysokie taktowanie? Te wysokie taktowania mają prawie taki sam pobór energii jak w małych taktowanich. A jeśli Wam to przeszkadza, to możecie wyłączyć rdzenie albo zmniejszyć taktowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie to nie przeszkadza ogólnie,więc bawić się w to nie będę,moim zdaniem wyższe taktowanie równa się większy pobór mocy,ale może się nie znam....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi