Skocz do zawartości
philip83

LG G4S(h736,h735)Android 6.0 Marshmallow - kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

w-ede

Przyznam trochę, że ten cały zabieg jest trochę skomplikowany. Poczekam jeszcze trochę jak będzie dostępna aktualizacja z poziomu telefonu przy użyciu danych lub wi-fi, albo chociaż z LG Bridge. Bo jeszcze coś popsuję nie chcący.

Edytowane przez w-ede

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZoskaL

Ja jestem totalnie zielona jeśli chodzi o sprawy techniczne w telefonie, mimo to bez najmniejszego problemu wgrałam przed chwilą Android 6.0 na mojego G4s :) polecam instrukcję która jest w osobnym poście, naprawdę nic trudnego

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy posta wyżej w całości
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ZoskaL Brawo Ty :) @w-ede to naprawdę nic trudnego,zawsze możesz potestować tą wersję i poczekać na polską oficjalną wersję,robisz wtedy tylko upgrade :) wybór należy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225

@@philip83 Czy w Androidzie 6 da radę wymusić pasma LTE w Hidden Menu, do którego w Androidzie 5.1.1 wchodzi się kodem 277634#*#?

Edytowane przez p2225

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@p2225 ten kod nie działa w ogóle w mojej wersji 6.0....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś już instalował androida w tej wersji CIS i używa go nadal,może jakieś spostrzeżenia macie? Działa lepiej,gorzej,czy tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZoskaL

Używam od tygodnia. Z minusów zauważyłam bardzo wolne włączanie Wi-Fi (jakieś ok.10-15 sekund), wcześniej była to czynność błyskawiczna. Poprawy szybkości ani dłuższego czasu pracy baterii nie zauważyłam, jednak w ostatnich dniach dość mocno katowałam telefon, stąd być może nie miałam okazji zaobserować lepszego działania baterii. Denerwuje mnie przenoszenie danych z pamięci wewnętrznej na kartę pamięci, w wersji 5.1.1 było to zdecydowanie bardziej intuicyjne i wygodne. Tyle póki co z moich spostrzeżeń.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie,wersja 6.0 mocno komplikuje ogólnie dostęp do aplikacji,ich przenoszenie,ja zauważyłem jeszcze jedną denerwujacą rzecz...Otóż do tej pory używałem aplikacji ccleaner do czyszczenia pamięci podręcznej,teraz tego zrobić automatycznie nie da i trzeba robić to niestety ręcznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi