Skocz do zawartości
philip83

LG G4S(h736,h735)Android 6.0 Marshmallow - kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

p2225

@@p2225 ten kod nie działa w ogóle w mojej wersji 6.0....

A spróbuj ten: *#546368#*855#  Da się w nim wymuszać pasma LTE? 

Edytowane przez p2225

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@p2225  a sam nie możesz sprawdzić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225

Musiałbym bawić się z instalowaniem androida 6 i przywracaniem go potem do wersji 5.1.1,  a skoro już masz go zainstalowanego to dla Ciebie chwila roboty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie powróciłem do 5.1...niestety ten 6.0 bez pełnego wipe'a nie chodzi tak jak powinien a nie chcę mieć języka ang. w telefonie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacula

Co na razie cisza w sprawie 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym Androidem 6.0 polskim to będzie ciężko,bo ja teraz wróciłem do 5.1 w wersji CIS,więc nawet nie sprawdzam czy jest 6.0 bo na pewno jest :) Teraz taka sprawa,założe się,że większość z Was jak nie wszyscy mają ten telefon z sieci,jak wiadomo sieci udostępniają aktualizacje z opóźnieniem,romu na PL nie brandowanego żadnego nigdzie w necie nie widziałem...Tak naprawdę trzeba czekać jak ktoś wrzuci rom PL do neta na jakiś serwer albo czekać jak macie z sieci na oficjalną aktualizację,bo ja się załatwiłem tym ruskim romem 6.0 i nie mogę teraz nic zrobić...:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225

ja mam bez brandu i sprawdzam co kilka dni na LG Bridge. Od paru dni podczas prób aktualizacji poprzez ustawienia telefonu czasem wyskakuje błąd połączenia z serwerem uaktualnień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten błąd zależy od dostępności ich serwera,jeśli natomiast pojawi się aktualizacja,to być może zostaniesz "dawcą" romu Polskiego Androida 6.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p2225

Właśnie, jak się zgrywa taki rom? On będzie ściągnięty na komputerze w jakimś folderze czy bym musiał zgrać z telefonu zaraz po instalacji? Po przejściu na nowy system zostaje się z czystym systemem czy przenoszą się wszystkie aplikacje i ustawienia? I czy zgranie romu z telefonu skutkuje jakimiś sytuacjami np. jak zgram rom, a przedtem się na coś zaloguję (np. w aplikacji) to w tym romie będzie to wszystko zawarte? Albo np. skopiuje się IMEI? Nigdy czegoś takiego nie miałem okazji robić, więc jakikolwiek pewny poradnik chętnie poczytam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już będzie ten rom 6.0,to wtedy będziemy myśleć,nie ma się czego obawiać,żadne Twoje dane nie będą skopiowane,najlepiej po aktualizacji przywrócić telefon do ustawień fabrycznych a przed tym zrobić sobie kopię zapasową w lg backup,żeby wszystko chodziło jak trzeba. Wiem,że użytkownicy LG g4c "wyciągnęli" rom 6.0 na swoje telefony,tylko teraz nie mogę znaleźć tego wątku,jak będę miał więcej czasu,to poszukam,damy radę jakoś ja też jeszcze tego nigdy nie robiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi