Skocz do zawartości
petrydz

Sony Smartwatch 3 - czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Takim zegarkiem można zrobić wiele ciekawych rzeczy. Dla mnie najbardziej użyteczne jest sterowanie odtwarzaniem muzyki na smartfonie a także sterowanie oświetleniem w mieszkaniu i zestawem telewizor, dekoder Orange i zestaw kina domowego. Wszystko prosto z nadgarstka. Trzeba tylko wiedzieć do czego chce się go wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzswo

Świetny smartwatch, choć w internetach na fotkach wyglądał po prostu przeciętnie. Wkrótce recenzja u mnie na kanale (patrz stopka) ; SW3 pracował w parze z Xperią Z3 i naprawdę, jestem pod dużym wrażeniem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozna pisac sms'y recznie na tym smartwatchu ? czy tylko via google lub gotowe teksty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, np. dzięki tej aplikacji -> klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zakupilem smartwatcha i takie pytanie

czy w mapy - jest mozliwosc ustawienia widoku ulic lub (najlepiej) map z satelity? 

i czy dziala wam apka - znajdz moj telefon? u mnie wykrzacza sie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sw3 z AW 1.4 + z2 6.0.1 - apka "Znajdź mój telefon" działa bez problemu, dzwoni jak szalony, co do street view i widoku z satelity, sprawdziłem i chyba apka na sw jest za biedna w takie ustawienia. Myślałem, że może coś znajdę w ustawieniach map na telefonie ale tam też nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

odpowiadając jak w temacie WARTO jeżeli ktoś szuka cacka z rewelacyjnymi barwami to nie ale jeżeli ktoś potrzebuje zegarka którego można używać w pełnym słońcu to polecam SONY wyświetlacz pięknie sprawdza się nawet w bardzo słoneczny dzień wszystko widać rewelacyjnie w przeciwieństwie do amoledów które bardzo ładnie wyglądają w cieniu i ciemnych pomieszczeniach jednak w pełnym słońcu nic nie widać 

odpowiadam z własnego doświadczenia posiadałem APPLE (bardzo dobry) gear 2 (porażka) HUAWEI (świetny ale nie na słońce) LG W110 I LG URBANE ( to samo co HUAWEI nie sprawdza się na słońcu)

byłem sceptyczny nawet po zakupie teraz po dwóch dniach nie żałuję zakupu 

SONY bledsze barwy w cieniu ale słońce bezkonkurencyjny

Edytowane przez nomarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do odpowiedzi czy warto?,  to z czystym sumieniem za taką cenę można go polecić

Warto przez duże W !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest z połączeniem SSW3 z telefonami z Androidem 8.0?

Bo mój LG G6 ma za niedługo dostać Android Oreo i się zastanawiam czy będą jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi