Skocz do zawartości
dareczekdz2

Telefon w przedziale 1100-1600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

z różnych powodów jestem zmuszony wymienić swoją Alphe, po wszystkich bolączkach postanowiłem ogólnie odpuścić sobie Samsunga, a przynajmniej na jakiś czas. Poszukuję w przedziale cenowym jak wyżej. Ważne, że telefon ma być nowy.  Najważniejsze dla mnie to 

1. Jakość wykonania

2. Płynność i szybkość działania (nie gram w gry, chyba, że bardzo poste, chce po prostu czegoś co by działało bez zająknięcia)

3. Aparat na przyzwoitym poziomie - prowadzę bloga kulinarnego i o ile w domu korzystam z normalnego aparatu, to często recenzuje też knajpy i tam najnormalniej w świecie nie chce mi się targać dodatkowo aparatu)

4. Bateria ma mniejsze znaczenie bo i tak przyzwyczaiłem się do codziennego ładowania (mieszane użytkowanie)

5. Na końcu choć jest to w sumie jedna z najważniejszych dla mnie rzeczy- AKTUALIZACJE i wsparcie, jeśli nie od producenta, to od użytkowników, chciałbym, zostać z tym telefonem na jakiś czas. 

Moje typy: 1+1, 1+X, Xperia Z3, Xiaomi Mi4C, Huawei P8, LG G4( widzę że idzie już dostać na allegro w tej cenie). 

Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi i rady. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

One plusy mają słabe aparaty. Huawei nie wiadomo jak z aktualizacjami, a G4 zdarza się przycinać (nakładka)

Jeszcze honor7 jest ciekawym telefonem.  Jaka wielkość wyświetlacza cie interesuje?

Edytowane przez Entercode

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyświetlacz w ALPHIE miał 4,7 cala i to w tym momencie jest minimum, choć bardziej skłaniałbym się do większych rozmiarów. A co jeśli chodzi o Nexusa 5X, po premierze sceptycznie do niego podchodziłem, troszkę martwię się o jakość wykonania...?

Edytowane przez dareczekdz2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE

Z wymienionych zdecydowanie G4- za aparat, czytnik microSD, jeden z lepszych IPS-ów, 6,0..........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś stałem się posiadaczem pięknego LG G4 z brązową skórzaną klapką i jak do tej pory jestem zachwycony, dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi