Skocz do zawartości
JaW

Jakiego ROMu używasz? Jaki polecasz? Jakiego poszukujesz? Porównania ROMów.

Co polecasz ? ;>  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co polecasz ? ;>

• ViperS™ ROM
        6
      • CyanogenMod
        7
      • Inny...(zachęcam do napisania w odpowiedzi)
        1

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

Pewnie że mozna. Na xda w dziale Themes and Apps masz nakładki na system zmieniające gruntownie wygląd. Jednak wcześniej zalecam zrobienie backupu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

ARHD też mam od dłuższego czasu. Ale chyba wrócę do leeDroida. Niby wolniejszy, ale ja tam tego chyba nie odczuwałem. Tylko trzeba go wyczyścić ze śmieci i jest ok. Chociaż chyba bateria tutaj lepiej działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracając do tematu jakie romy polecacie poza ARHD czy LeeDroid. Innych nie testowałem. Chciałbym wrzucić w końcu jakiś w którym bez sense wszystko działa jak trzeba i jest wizualnie inny niż stockowe romy. Macie coś sprawdzonego Panie i Panowie?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Sprawdziłem jeszcze civic jakis czas temu ale nie działał. Jeszcze miałem aosd chyba jak dobrze pamiętam i coś też nie działało jak dobrze jak pamiętam. leedroid też ma swój problem. Jak szukacza odpalam z lupy to go czasami wyrzuca. Ponowne oddalenie już normalne. Niby nic, ale irytuje. Może jest lek na to na xda, ale wolę czytać cyrylice niż nasz alfabet w innym języku. Arhd znowu propozycje często ma na klawiaturze jak w poziomie pisze. Jeszcze chyba trochę poczekamy na w pełni dopracowany Rom. Mimo wszystko, wolę customa z małym bugiem, niż stocka bez błędów ;) Czekam na Miui czy jak mu tam. Na desire bardzo fajny był. Na hd nie miałem przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Skype jest w standardzie na pewno w leedroid i ARHD chyba też tylko sprytnie schowany ;) Ale propozycje zachodzą na klawiaturę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem sobie tego ARHD i ... i nic ! Poza tym beats audio, dodanym słowniku (?) do HTC Trace nie ma nic. Zanim zainstalowałem, działało mi wszystko, miałem wolne 865MB pamięci ROM. Po wgraniu połowa aplikacji nie działa, mam 736MB pamięci i brak gwarancji. Na prawde nie wiem, co Wy widzicie w tych "modyfikacjach".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

W leedroid jest w standardzie. Sprawdź w ustawienia, język i klawiatura, touch input, śledź klawiaturę. Mam 898mb wolne i wszystko dziala co przywróciłem z titanium. Kacpi, gwarancje masz. Oryginalne ruu i działa. Więc na spokojnie, bez stresu. Nie chcesz eksperymentować, to wgrywaj i spokojnie zasniesz. Wierzy mi jednak, że w starszych telefonach stock ROM strasznie je ograniczał. W przypadku sensationa, romy dopiero pieką kucharze więc trochę poczekamy na coś naprawdę dobrego. Co do ARHD to faktycznie miałem trochę większe oczekiwania czytając co o nim piszą a po instalacji.... No cóż, dyplomatycznie mówiąc - nie zaskoczył mnie specjalnie... Poczekaj trochę a nie będziesz zawiedziony. Autor to polak, a jak wiadomo, polak to zdolna bestia. Będzie dobrze.

Edytowane przez yusuf1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi