Skocz do zawartości
JaW

Jakiego ROMu używasz? Jaki polecasz? Jakiego poszukujesz? Porównania ROMów.

Co polecasz ? ;>  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co polecasz ? ;>

• ViperS™ ROM
        6
      • CyanogenMod
        7
      • Inny...(zachęcam do napisania w odpowiedzi)
        1

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

No właśnie nowe RHD z kernelem faux za szybko zjadają baterie. Muszę poszukać innego, może właśnie InsertCoin? Polecasz go?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie tak, i to od czasów Desire, tylko trzeba mieć samozaparcie, bo autor aktualizuje je jak wściekły (dlatego nie zakładam tu wątku ;)). Na chwilę obecną jest fajna, stabilna wersja 2.2.5 na podstawie oficjalnego OTA dla SS (tam super bateria trzymała, przynajmniej u mnie, na stockowym kernelu), oraz wersja 2.5.3 na bazie z SS XE (w tym momencie używam starszej 2.5.2), jednak mam wrażenie, że wszystkie ROMy na tej bazie żrą baterię. A, i oczywiście należy pamiętać o zmianie radia na najnowsze 10.58.9035.00U_10.15.9035.02_2 przy przechodzeniu na ten port.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowalem dzisiaj rom RUU_Pyramid_LE_HTC_Europe_1.73.401.2_Radio_10.58.9 035.00U_10.15.9035.02_2_release_215830_signed przeznaczony na sensation xe, wszystko dziala bardzo dobrze i pokazuje ze mam sensation xe i procesor 1.5GHz, czy możliwe ze w tym romie zostalo odblokowane taktowanie procka? w quadrancie uzyskal 1990. i nie wiem czy to tylko moje odczucie ale jak by głębsze kolory byly na wyświetlaczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuman

Hm sadze ze tylko jest napisane 1.5Ghz po winiku 1990 nie wskazuje ze czestotkiwosc została podniesina, podniesienie mocy 2x 300mhz i wynik tylko o 100 punktow lepszy :dobani:. Proponuje zsinstalowac Android System info i sprawdzic jaka jest czestotliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm, więc tylko pokazuje bo w android system info jest od 192.0 do 1188.0MHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chce modyfikowanych romow,wrocilem do stockowego 2.3.4 i z tego co zauważylem to jakość dzwieku jest lepsza na tym niz na sofcie z xe,tylko troche bateria slaba, gdzieś na forum wyczytalem ze pasuje z evo i jest wieksza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość muzyki od Beats jest wiele lepsza niż equalizer. SRS dobry jedynie do filmów ;) Nie wiem jakie masz słuchawki, ale większość userów softu z Beats jest tego samego zdania co ja. ARHD nie ma żadnych modyfikacji jako mod. To bardzo dobry soft - najnowsza wersja ;) Bateria trzyma lepiej niż na stocku jesli jest oparte na 2.3.5. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok a powiedz mi ktora wersje bys polecil ARHD z sens 3.0, z tego co czytam to jest ich sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi