Skocz do zawartości
JaW

Jakiego ROMu używasz? Jaki polecasz? Jakiego poszukujesz? Porównania ROMów.

Co polecasz ? ;>  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co polecasz ? ;>

• ViperS™ ROM
        6
      • CyanogenMod
        7
      • Inny...(zachęcam do napisania w odpowiedzi)
        1

Rekomendowane odpowiedzi

Yusuf1 jak byś nie zrozumiał co piszę to pytałem którą wersję by polecił , nie zawsze najnowsza równa sie najlepsza wiem do z doświadczenia z poprzednimi htc,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

W tym przypadku jest akurat tak, że najnowsze propozycje mike są naprawdę bardzo dobre. Nie testowalem u siebie tylko opcji bez sense, bo należę do jego zwolenników i romy bez niego chyba już nie przyciągną mojej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem raz rom bez sense.. tragedia. Nie moge zrozumieć jak można kupić HTC i się pozbyć Sense. Po to głównie się bierze HTC by mieć przekolorowy Sense. Inaczej to lepiej wziąć już Samsunga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xda-developers - View Single Post - [ROM] Android Revolution HD 3.6.1 XE | 4.1.0 | High Quality & Performance | Sense3.5 Wszystko jest opisane w dziale z romami. Wystarczyło trochę chęci i zamiast pisać po forach, sam bys znalazł ...

Tu się zgodzę, tylko nie instalujcie 3.6.1 a 3.6.2 + stary Market, wtedy wszystko śmiga. Wiem czy to tylko u mnie, ale nowy Market robił fochy więc cofnąłem go do wersji 2.12 i jest bosko. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p1t3r
    Yusuf1 jak byś nie zrozumiał co piszę to pytałem którą wersję by polecił , nie zawsze najnowsza równa sie najlepsza wiem do z doświadczenia z poprzednimi htc,

polecam wersję 3.6.2 jest mega płynna i dziła wyśmienicie.

wersja 4.1.3 niby tez działa dobrze ale to jednak inna (gorsza) płynność :P co nie znaczy że rom nie jest dobry.

Tu się zgodzę, tylko nie instalujcie 3.6.1 a 3.6.2 + stary Market, wtedy wszystko śmiga. Wiem czy to tylko u mnie, ale nowy Market robił fochy więc cofnąłem go do wersji 2.12 i jest bosko.

jadę na wersji 3.6.2 i nie ma żadnego problemu z nowym marketem (po za tym ze jest paskudny). Możliwe, że w którymś momencie zabawy z romami zapomniałeś o super wipe, wipe dalvik lub wipe cache. To może być przyczyna krzaczenia się aplikacji.

---------- Post dołączono o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

. ARHD nie ma żadnych modyfikacji jako mod.

nie masz racji. Jedynie nie poczyniono żadnych wizualnych zmian. Natomiast jest to rom w pełni zoptymalizowany, tweakowany, pozbawiony reklam, pozbawiony logerów htc... można by tak wymieniać i wymieniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jadę na wersji 3.6.2 i nie ma żadnego problemu z nowym marketem (po za tym ze jest paskudny). Możliwe, że w którymś momencie zabawy z romami zapomniałeś o super wipe, wipe dalvik lub wipe cache. To może być przyczyna krzaczenia się aplikacji.

A może tak być, przy przesiadce na 3.6.2 chyba zapomniałem... :P

Grzech żółtodzioba... ;)

Sent from me to you by my thumb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pisałem tu jak miałem stock. Teraz jestem na Insert Coin o moge stwierdzić, że audio z BEATS jest świetne i śmieci w stylu poweramp nie potrzeba :) za to dobre słuchawki owszem. Pamieć ram na IC to około 240MB wolnego. Starcza na wszystko. Działa sprawnie i nie zawiesza się. Na ARHD zdarzały się zwisy systemu przy małym zasobie ramu. Grzeje się tylko przy navi ewentualnie przy włączonym 3G Necie i skakaniu miedzy wieloma aplikacjiami. Jednak z navi 45 stopni nadal potrafi osiągnąć w pół godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Panowie, miałbym ogromną prośbę, czy któryś z Was byłby w stanie wgrać najnowszą wersję ARHD na Sensation i nagrać jakiś paru minutowy filmik z działaniem systemu oraz uruchamianiem aplikacji i gier? Mając Sensation jeszcze nie uświadczyłem dobrodziejstw ARHD, natomiast teraz ktos z rodziny sobie kupił i chciałbym zobaczyć czy jest spora różnica między stockowym 1.45.xx a najnowszym ARHD. Filmik nie musi być wrzucony na YT (chociaż mile widziane jakby ktoś dysponował kontem), może być też sam plik do odtworzenia na kompie. Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma prawie żadnej różnicy. To tylko kilka tweaków i cpu do 1.5ghz. To taki podkręcony stock, nic poza tym. Coś ciekawego jak szukasz to musisz innymi ROMami się pobawić. Beats można doinstalować na każdym root jeśli chodzi o XE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi