Skocz do zawartości
Adrian1614

Przeniesienie numeru do T-Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przenieść numer do T-mobile. Umowa kończy się w lipcu, numer można przenieść 4msc przed końcem umowy, ale nie dawno pojawiła się oferta 6msc za 1zł dla przenoszących numer. Jak działa ta promocja jeżeli numer można 4msc przed końcem przenieść? Oferta jest dla firm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ulababu

Wg. mnie działa tak, że umowę na przeniesienie numeru możesz podpisać już 6 m-cy przed końcem starej umowy, wtedy przez te miesiące w t-mobile będziesz płacił 1zł, ale pełna umowa będzie ważna od dnia przeniesienia numeru przez kolejne 24 m-ce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa jest skonstruowana tak:

6 m-cy po 1 zł

od 7 m-ca według promocji

Czyli razem umowę podpisuję się na 30 m-cy w tej promocji

Wniosek o przeniesienie numeru można złożyć max. na 4 lub mniej m-cy do końca umowy w konkurencji

Jeśli operator dawca wyznaczy ta datę za 4 m-ce to przez ten okres oczekiwania na przeniesienie numeru mamy działający numer tymczasowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

przez stronę albo po telefonie do obsługi sklepu internetowego bylo: umowa na 24 miesiące w tym 6 mies. po 1 zł. W przypadku rozmowy z infolinią umowa była na 30 miesięcy w tym 6 po 1 zł. Jak jest obecnie to nie mam pojęcia, ale na stronie pokazuje, że cała umowa to 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xxxwa

Z chęcią bym też przeniósł numer do t mobile i podpisał umowę na 24 miesiące w tym 6 mscy za 1 zl. Ale obawiam się ze umowa może byc na 30 miesięcy. W internecie słabo opisane a na infolini słabo gadają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fresz33

Ja bym tam nie przechodził to są oszuści ;) zrobili przekręt i ludzie musieli lub nie płacić 5 zł dodatkowe do abonamentu swego czasu albo mieli prawo rozwiązać umowę.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lewi87

Byłem w salonie, dopytywałem bardzo dokładnie. Pani powiedziała tak: umowa jest na 24 miesiące i nie jest tak że 6 msc za złotówkę a później 24 msc w wybranym abo. Numer można przenieść 4 miesiące przed koncem umowy u obecnego operatora i w momencie podpisania umowy numer t-mobile jest nieaktywny do czasu wygaśnięcia usług w innej sieci i za ten okres płaci się nadal u obecnego operatora (w t-mobile nie). W tym samym dniu można także odebrać nowy telefon. Ostatecznie wygląda to tak: 4 miesiące u obecnego operatora, nowy telefon, po 4 miesiącach 6 miesięcy za złotówkę, po 6 miesiącach 18 miesięcy w wybranej taryfie. Umowy nie czytałem ale piszę słowo w słowo co powiedziano mi w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@lewi87

Uważałbym na to co mówią w salonach. Nie wierzysz? Poczytaj wątki na forum. Głównie dotyczy to T-Mobile ale nie tylko. Lepiej weź do ręki umowę i dokładnie przeczytaj albo nagraj dyktafonem rozmowę z konsultantem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi