Skocz do zawartości
paty3aq42

Obudowa z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Musze sobie kupi obudowę na g1, znalazłem jakąś na allegro (dużo ładniejsza) z innymi guzikami nawigacyjnymi i mam pytanie. Czy taka obudowa mi podejdzie normalnie do G1 czy będą jakieś problemy ? może ktoś już takowa ma ? I skąd wziąć klawisze do tej obudowy bo nie mogę znaleźć a sprzedający nie umie mi dokładnie odpowiedzieć.

Tutaj link:

ORYGINALNA OBUDOWA HTC DREAM G1 KOMPLET DOTYK 1 (1786117883) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

a próbowałeś szukać na eBay?? coś z Anglii może będzie. Choć nie wiem czy to nie jest czasem jakaś wersja z Ameryki a nie z europy

a może dokup tą jedyną część gdzie indziej (to z klawiszami innymi), lub przełóż swoje, to chyba jakoś się bardzo nie ściera, chyba że ci bardzo na takich klawach zależy, choć mi one się nie podobają, ale każdy ma swój gust, jak i tyłek;p

Pozdrawiam

Edytowane przez slp555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzylem sie ale cos tez nie ma klawiatury w tych kompletach, a obudowa bardzo mi sie podoba .. Koles od aukcji na allegro mi napisal ze to jest europejska wersja i ze raczej bedzie pasowac do wszystkich g1 .. No to spoko ale znowu zostaje kwestia tych klawiszy ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slp555

mi się wydaje że widnieje tam napis orange, czyli może i francuska jakaś, ale właśnie patrzyłem tez na to, bo sam się zainteresowałem kupnem;D i nigdzie nie widzę tych klawiszy. Szkoda że klawiszy niema. Mógł podać przynajmniej z jakiego kraju ma;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom dokladnie. Odpisal koleś co to sprzedaje i mowil ze oni nie maja tych klawiatur i nie wie skąd można dostać .. A fajna jest ta obudowa :D Trudno bedzie trzeba szukac. Jakbys znalazl skad by ją dostać to podaj tutaj linka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi