Skocz do zawartości
gabinet

Measy U2A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie wiem czy ktoś pamięta jeszcze Measy U2A i może mi coś zaradzić? Z dnia na dzień przestał działać i tak mało używany ale dobrze było się pobawić. Po uruchomieniu pokazuje na ekranie telewizora tylko  dwa pingwinki i koniec zabawy. Wyczytałem już wszystko na forum na ten temat i wiem co robić, np: aktualizować sterowniki lub wgrać nowy soft. Ale problem w tym , że po podłączeniu do komputera kablem usb nie jest wykrywany przez windows 10. Więc nic nie można zmienić lub zmodyfikować. Ten model nie ma zewnętrznego resetu a po otwarciu obudowy nie znajduję go też  na płytce. Co w takim wypadku zrobić , czy już do wyrzucenia? Nie należę już do najmłodszych forumowiczów ale lubię wyzwania.

post-168623-0-08953400-1454949806_thumb.jpg

post-168623-0-61039000-1454949836_thumb.jpg

post-168623-0-84294500-1454949870_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    freaku

Udało się coś z tym fantem zrobić? u mnie bardzo podobna przygoda tzn po dwóch pingwinkach włącza się ekran ładowania ale na tym się zatrzymuje. komputer też nie wykrywa urządzenia. Mam wersję z przyciskiem ale jego użycie raz spowodowało zatrzymanie kółka tego od ładowania systemu po czym po chwili znów zaczęło się kręcić ale bez żadnych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi