Skocz do zawartości
przemvelbenny

stock MyPhone Luna STOCK ROM (SP FlashTool)

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym, jak uśmierciłem swój telefon (zrobiłem 'Format ALL+Download' pod SP FlashTool, czego NIE POLECAM - formatuje się ukryta partycja NVRAM, w której są wszystkie numery IMEI itp.), wysłałem go do serwisu. Odesłali ze świeżym, stockowym systemem. Liznąwszy nieco tego i owego, postanowiłem zrobić zrzut ROMu pod SP FlashTool. Efekty mojej pracy w linkach poniżej.

Nie wrzucam instrukcji wgrywania ROMu w SP FlashTool. Można bez problemu znaleźć w internecie po polsku i angielsku. ROM po rozpakowaniu zajmuje prawie 8 GB!

MyPhone Luna STOCK ROM (z najnowszymi update'ami, aktualny na dzień 11.02.2016 r.):

2016-02-11_MyPhone_Luna_STOCK.zip (753 MB)

SP Flash Tool:

SP_Flash_Tool_v3.1344.214.rar (6,47 MB)

SP-Flash-Tool-v5.1352.01.zip (28,9 MB)

Sterowniki:

All MTK USB Driver 2014.rar (23,3 MB)

ROM testowany przeze mnie na moim smartfonie. NIE PONOSZĘ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA USZKODZENIE TELEFONU W ZWIĄZKU Z WGRYWANIEM UDOSTĘPNIONYCH PRZEZE MNIE PLIKÓW!

Edytowane przez Mikel25
    Prefiks
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczka '2016-02-11_MyPhone_Luna_STOCK.zip' zawiera utworzony przeze mnie plik scatter oraz wszystkie możliwe do zgrania partycje poza jedną - NVRAM, w której zawarte były moje adresy IMEI itp. Po rozpakowaniu, w katalogu znajdziecie dwa pliki scatter:

'MT6592_Android_scatter_STANDARD.txt' - Wgrywa jedynie te partycje, które były domyślnie wybrane po utworzeniu pliku scatter.

'MT6592_Android_scatter_ALL_BEZ_NVRAM.txt' - Wgrywa wszystkie dostępne pliki poza NVRAM, którego celowo nie dodałem do paczki (ze względu na moje adresy IMEI).

Edytowane przez przemvelbenny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo udostępniam też paczkę z wszystkimi dostępnymi recovery na myPhone Luna, które można łatwo wgrać przez SP Flash Tool bez potrzeby rootowania telefonu.

myPhone_Luna_Recoverys_SPFT.zip (33,4 MB)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz zapodać link jeszcze raz do tego romu ??? Bo nie moge tego pobrac. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, nie działa. Skasowałem go, bo udało mi się odpalić mój zrzut romu. Znalazłem przyczynę, dlaczego nie działał :D Jeszcze dzisiaj, ale późnym wieczorem wrzucę link do w pełni działającego backupu.

EDIT:

Pliki dodane, linki już powinny działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś testował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem, niestety bezskutecznie. Za każdym razem komunikat: BROM ERROR : S_FT_DOWNLOAD_FAIL (4008). W różnych miejscach, zależnie od wersji Flashtoola. Zoom stock rom wszedł bez problemu. Pozdrawiam.

Edyt. Romek wrzucony flashtoolem. Pliki z Twojej wrzutki: recovery.img, boot.img, logo.bin, system.img, cache.img zamieniłem w ZOOM STOCK ROM i Luna jak prosto spod igły. 

Edytowane przez tolek_b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi