Skocz do zawartości
Lukasz01230

Wymiana Nexusa 6 na inny

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieraj kasę przez te kilka miesięcy i zaczekaj na tegorocznego nexusa. Ma być od HTC :) i też będą w dwu rozmiarach ;) wstrzymałbym się teraz z zakupem, ani N6 ani N5x. Jeśli już to N6p... no ale najlepiej poczekać do jesieni (jeśli nie śpieszy się z wymianą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem 6P i sprzedałem. Nie będę wydawał już na telefony powyżej 2k bo to nieopłacalne.I tak miałem fart, że wyszedłem z nim na 0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witka,

na co teraz warto wymienić nexusa 6? co warto wziąć pod uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy od budżetu. Ale nie bardzo jest coś o podobnych rozmiarach. Teraz wyszedł Huawei Mate 9 ale tylko FHD i nie ma głośników stereo. Jak dla mnie to najlepszym następcą N6 jest 6P i Pixele wcale aż tak bardzo go nie przebijają. Tylko ma ekran ciut mniejszy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę, to generalnie główne flagowce, mają max 5.5. No nic, muszę poczytać, na co ewentualnie się zdecydować, gdyż wybór duży, a każdy ma swoje plusy i minusy ... 

co powiecie o s7edge ? warto na tego zamienić ?

Edytowane przez besciak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ablak

Też zastanawiam się nad następcą N6. Może jeszcze nie w tej chwili, ale w końcu przyjdzie czas.

Nexus 6P - technicznie aprobuję ale ten kształt i duże ramki z dołu i góry.....ale aparat ponoć dużo lepszy niż N6

ZTE Axon 7 - nie wiem jakie ma wady.Może ktoś... coś....

Alcatel idol 4s- ?

Xiaomi mi5-?

moto x style - niewiele młodszy. Jakieś problemy z wyświetlaczem. Ale mi się podoba....

Asus zenfone 3 -?

Macie jakieś opinie na temat tych smartfonów  w odniesieniu do nexusa 6, to proszę dajcie znać.

Generalnie; Ekran najlepiej min 5,5 cala. nie wzgardzę QHD. Więcej niż dobry aparat. jak najmniejsze ramki z dołu i góry. Ni samsung nie iphone. Jak najmniej dokładek producenta. Ewentualnie spore wsparcie nieoficjalne.

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem lepiej się trochę wstrzymać z wymianą , za rogiem sporo ,wydaje się, fajnych premier.

Moim priorytetem jest duży ekran 5,5-6,2cala, najlepiej amoled (lubię te przejaskrawione kolorki)  , Snap z seri 83X i przynajmniej 4GB pamięci ram. Cena: max 3k , nie muszę kupować na premierę mogę się wstrzymać i kupić od kogoś z przedłużenia umowy.   

Mnie jako następcę N6 najbardziej interesuje:

- Samsung S8 Plus ( wersja z ekranem 6,2cala) , wydaje się być petardą ,ale cena w granicach 4k jest nie akceptowalna jak dla mnie 

- LG G6  

- Xioami Mi6 , wydaje się być mega okazją , wersja z Snapem 835 i zakrzywionym amoledem będzie kosztowała w granicach 2-2,5k 

- OnePlus 4 , problem w tym że wyjdzie dopiero w 3-4 kwartale 2k17, poza tym dostępność będzie zabójcza ( czas oczekwania na fon-4-6 tygodnie) 

Na dzień dzisiejszy zamienił bym N6 tylko na dwa telefony:

- Samsung S7 Edge 

- OnePlus 3t

(Pixela celowo pomijam , bo po pierwszych zachwytach , jednak wydaje się niewypałem)

Ogólnie N6 nic nie brakuje , ale mam już go prawie dwa lata i mam chęć na zmianę, najprawdopodobniej na Samsunga/ Xioami , bo podobają mi się te zakrzywione ekrany , taki bajer. 

Edytowane przez pawelryba1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Też mnie powoli nosi z wymianą. Rozglądam sie powoli ale tak naprawdę huawei p9 mate albo coś takiego powyżej 6" cali. Nie wiem czy chce coś mniejszego.

Na pewno nie Samsung :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi