Skocz do zawartości
radekkaka1

Telefon około 1500/1600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telefonu w tym zakresie cenowym, od dawna miałem chrapkę na Note 4 (może to już z rok) ale zawsze były inne wydatki, teraz mam szansę dozbierać i może za 2/3 miesiące kupić tel. 

Tutaj mam pytania, czy jest jakiś lepszy telefon w tej cenie? Zależy mi na dobrym ekranie, wymienialna bateria i karta pamięci to też niesamowicie ważne (dla mnie) rozwiązania, rysik też by się przydał. Nie wiem też, czy warto kupować Note 4 jeśli jest to już telefon dość stary

Za pomoc dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie brał bym Samsunga s6. Samsung Note 4 to już moim zdaniem starszy model przez co S6 ma lepszy aparat , procesor itp. :) Jedynie w note 4 jest lepsza bateria no i rysik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autor chce wymiennej baterii i slot na kartę pamięci więc s6 odpada, polecam G4, od niedawna mam i jestem zachwycony, w takim przedziale cenowym dostaniesz nowy bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE

Wybieraj, tak jak już było wspomniane między G4 i Note4. Przy twoich wymaganiach nic się lepiej nie sprawdzi.

Note jest starszy, ale jeśli chodzi o ekran to ma zdecydowanie lepszy od G4. No i ten S PEN...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

A ty ze swojego doświadczenia mógłbyś powiedzieć czemu wybrałeś Note 4 (wnioskuję z opisu)

Edytowane przez deus
    Cytowanie postu poprzedzającego w całości narusza regulamin. Stosujemy @UP lub @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE

@@radekkaka1

Note 4 kupiłem jakieś pół roku temu. Wydawał i nadal wydaje mi  fonem kompletnym. Patrzyłem również na inne marki, modele, ale każdemu coś brakowało. Note 4 posiada bardzo zbliżony aparat oraz ekran do S6(najlepszy ekran oraz aparat na rynku). Do tego ma wymienialną baterię i ponad to długo na niej trzyma- w przeciwieństwie flagowców takich jak: G4, S6.... Ma świetnie rozplanowany panel przedni- małe ramki pod ekranem przycisk główny oraz klawisze dotykowe. Do tego dochodzi S PEN, który bardzo mi się spodobał w NOTE3. Telefon w dodatku jest świetnie wykonany, posiada dobry głośnik. Dostał już 3 aktualizacje, czwarta jest w drodze(6,0,1).

Mam nadzieję, że rozwiałem trochę wątpliwości.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Napisałeś mi to co sam wywnioskowałem ale wciąż, lepiej jest wiedzieć to od stałego posiadacza ;)

A np. przydaje ci się czytnik pulsu? I generalnie te różne bajery, bo ja to lubię i dużej roli w wyborze telefonu nie grają, ale miło coś takiego mieć, tak czy siak bardzo dziękuję ci za wszystkie odpowiedzi  :notworthy:

Edytowane przez deus
    Cytowanie postu poprzedzającego w całości narusza regulamin. Stosujemy @UP lub @Wspomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOTE

Pulsu sobie nie mierzę, ale już, np.  S PEN wykorzystuję bardzo często. Jeżeli lubisz tego typu bajery- to ten fon jest dobrym wyborem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Note dlaczego nie napiszesz o wadach tego telefonu? Note4 lubi się przyciąć jak każdy samsung "dzięki" swojemu TW, aby to poczuć trzeba poużywać też innych smartfonów z innymi nakładkami prawda?

Note4 ma lepszy ekran od G4-zgadza się ale z tym zdecydowanie to bym nie przesadzał...

Moim zdaniem Note4 jest telefonem gorszym od G4 generalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli patrząc generalnie patrząc zgadzam się z kolegą wyzej. Cały czas pomijany chyba jest też fakt wsparcia. Trzeba pamiętać że dla Nota 4, ono niedługo się skonczy, gdzie przy G4 co najmniej rok dłużej powinno byc (mówię tu o wsparciu oficjalnym)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi