Skocz do zawartości
puszczyk

Aktualizacja do androida 6.01

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziwnie przebiega caly ten proces aktualizacji.

Dlaczego dziwnie? U mnie wszystko było normalnie ;)

Aktualizacja pokazała mi się dopiero po resecie zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok_y

A u mnie nie. Dalej jej nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipa z tą nową wersją.

W czasie dzwonienia zdjęcie kontaktu jest przyciemnione (po co pytam się?!) i jest napis że ktoś dzwoni (no kur..a jakbym nie widział!)... Druga sprawa to wywoływanie poleceń- częściej nie działa niż działa. Wolałbym poprzednia angielską wersję...

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O północy dostałem aktualizację. 

PLUSY:

1. Język Polski - fajnie 

2. Jakieś aktywne tarcze - niezbyt to jeszcze rozumiem ale zobaczymy

3. Płynność działania zwiększona

4. Drobne poprawki ikon

MINUSY/NEUTRLNE

1. Dziwna animacja pokazywania tarczy, Najpierw zaświeca się na pół sekundy tarcza jakby w Trybie Ambient Screen a potem przeskakuje w normalną. Wcześniej po prostu czarny ekran - ruch nadgarstkiem - mamy tarcze. Teraz zanim prawdziwa tarcza sie pojawi taki przebłysk okrojonej wersji z ambient screen. Mozę nagram filmik

2. Dziwny obiaw podczas ładowania. Do tej pory było tak: stawiam na stacji, pojawia się godzina i pasek łądowania, ekran się przyciemnia. Jak dotknę ekranu się rozjaśnia. Teraz mam tak:

Stawiam na stacje, pojawia sie godzina i pasek ładowania, nagle wszystko znika na sekunde i pojawia się od nowa ale bardziej rozświetlone zamiast przyciemnionego. Po dotknięciu tarczy przyciemnia sie zamast rozjaśnić i znowu to samo po chwili.. Dodatkowo podczas ładowania stosowałem trick z wygaszeniem ekranu: włączenie w theater mode, albo uzycie sposobu z ambient screen, teraz po wygaszeniu ekranu góra po kilkuu minutach nagle cały się podświetla. Jest czarny oczywiście ale podświetlony... FACTORY RESET pomogło do pierwszego ładowania... Potem znowu... Problem pojawil się chyba w momencie gdy zegarek zaczął pobierać aktualizację i trwa nadal...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się i u mnie ale musiałbym nie łączyć się z telefonem i włączyć wifi na zegarku, wtedy aktualizacja pojawiła się w update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie dziwne rzeczy od Updejta się dzieją. Jak ktoś do mnie dzwoni, odbiorę a zegarek czasem potrafi nadal wibrować i pokazywać że ktoś dzwoni...
    Powiadomienia SMS. Wcześniej zaświecał się i i wibrował za każdym razem teraz czasem jak ktoś  pisze jeden sms po drugim to wibruje tylko przy pierwszym. Kilka wiadomości mi umknęło po prostu...

W tm momencie na przykład ktoś pisał do mnie na Facebooku telefon poinformował, zegarek milczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    huubii

Również mam problem z tym pojawieniem się tarczy:-( także powiadomienia działają ale tylko pierwsze później to już loteria, czasem są czasem nie...

Wysyłane z Samsung Galaxy S5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AjTee

Jak działa wam polecenie "Uruchom [nazwa aplikacji]"? Mi każdą apke otwiera w smartphonie, nawet jak jest na zgearku, inne połączenia ok. Wczesniej miałem spoko. Dodatkowo na smartphonei zoabcyzłem że wymaga to jeszcze potwierdzenia w Google Now żeby otworzyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo. Całe xda o tym mówi. Sporo problemów.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AjTee

Serio? Jeny a ja chciałem na gware odsyłać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi