Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
memphis21

LG V10- opinie/wrażenia/pytania do użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

Z racji tego, ze ogólny wątek o V10, został zamknięty utowrzyłem inny, ( czyt. najczęściej śledzony), w którym będzie można zadawać pytania do posiadaczy V10, oraz będzie można się podzielić opinią i wrażeniami n temat tego modelu. Sądzę, że to bardz pomoże osobom, które będą chcały zakupić ten telefon ;).

Zapraszam do dyskusji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebishi

Ja mam takie pytanko chyba dobry dzial. Znalazlem na olx tego lg jest sprowadzony z usa i nie dowodu zakupu tylko numer imei. Czy gwarancja z samego numeru imei bedzie uwzgledniona?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andkrz

Z racji tego, ze ogólny wątek o V10, został zamknięty utowrzyłem inny, ( czyt. najczęściej śledzony), w którym będzie można zadawać pytania do posiadaczy V10, oraz będzie można się podzielić opinią i wrażeniami n temat tego modelu. Sądzę, że to bardz pomoże osobom, które będą chcały zakupić ten telefon ;).

Zapraszam do dyskusji

Zamknięto watek ogolny... Odniosę się do etiu. Kupiłem Nillkina otwartego i z klapką, potem versusa (świetnie wygląda i z pewnością dobrze chroni) ale zbyt pogrubia telefon. Ja zostaję tylko z folią. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy. Telefon mam od dwóch tygodni, jest super.

Wysłane z mojego LG-H961N przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja dlatego kupiłem szkło na ekran i najprostrze silikonowe etui za 7 zł a to dlatego, że chyba faktycznie przy takim fajnym "dizajnie" szkoda go pakować w jakieś etui przynjamniej przy moim użytkowaniu nie boję się o jego stan a etui za 7 zeta nie będę żałować jak wrzuce do szuflady. Oczywiście to tylko teoria bo tel. powinien przyjść jutro.

@ co do gwarncji z IMEI to na 99% gwarancja nie będzie uwzględniona to nie Microsoft. Muis być dowód zakupu a jeszcze jak tel.jest z US to wogóle szanse są żadne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@karateka28 - czy tył kiedy go ponownie zatrzaskujesz,trzyma się mocno? Nic nie odstaje,nie trzeszczy? Pytam, ponieważ na niektórych filmikach na yt, czasami odnoszę wrażenie jakby nie był spasowany. Ale to może wina osoby demonstrującej dany telefon i stąd mój błędny osąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest spasowany bdb. Na filmach mają niepodopinane klapki

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bzzzyk

Potwierdzam, nic nie trzeszczy, nic sie nie rusza, spasowanie jest idealne, a wygląd boski :) szkoda pakować w etui ( jedynie szkło na ekran)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy do QuickRemote jest widget?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FICU

@@endrju19 widgetu nie ma, jedynie w Smart Bulletin masz możliwość wyświetlenia QuickRemote.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A szkoda... W Note 4 miałem widget nawet na zablokowanym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi