Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

memphis21

LG V10- opinie/wrażenia/pytania do użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

jarowo

Niestety, ale koszt wymiany tylnego szkiełka od aparatu w serwisie to 250 zł (wymiana aparatu z pokrywą płyty głównej). Gwarancja nie obejmuje porysowanego szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam:)

Z góry przepraszam jeśli dodaje post w złym dziale i jeśli tak to prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego.

Kupiłem Lg v10 w wersji H900 i chciałbym aktualizować androida na nowszego bo posiadam tylko 5.1.1 czy może mi ktoś dać namiary na jakiś filmik czy poradnik jak to zrobić? A i jeszcze jedno pytanie, aktualnie jestem w Holandii i podczas włączania transmisji danych pisze " Połączenia danych są zablokowane" "Międzynarodowy roaming danych wyłączony" nie mogę korzystać z normalnego internetu tylko wifi wie ktoś dlaczego?

Dziękuję:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

@BlackFIt  

telefon aktualizujesz w ustawienia / informacje o telefonie / aktualizacja oprogramowania.

Co do drugiego problemu z netem wchodzisz w ustawienia / dane komórkowe / 3 kropki na górze / Sieci komórkowe / Dane w roamingu - zaznacz na wszystkie sieci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Internet działa musiałem ściągnąć ustawienia z Plusa:)

Ale aktualizacja nie działa.. pisze "masz najnowszą wersję oprogramowania" ;/

Edytowane przez BlackFIt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kamil79123

NIe mogę włączyć LG UP pisze " LgUP Cant load the model... " 

NIgdy go nie używałem i nie znam się za bardzo

Edytowane przez leider
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości. Korzystamy z opcji @ przy nicku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BlackFIt Trzeba wrzucić pliki .dll telefonu do odpowiedniego folderu programu LG UP. 

https://forum.xda-developers.com/lg-v10/general/guide-lg-v10-stock-firmware-to-stock-t3224170

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z moim LG V10. Kupiłem wersję h900 i mam problemy z internetem. Wifi działa normalnie ale gdy wyłącze wifi nie łączy mi z normalnym internetem eh pisze 4g i w mieście 4glte ale nie łączy np messangera i nie ładują się strony na przeglądarce.. ktoś wie co to może być? w Holandii wszystko śmigało dobrze i tutaj w Pl mam słaby zasięg ;/

Kumpel mi mówi żebym przestawił na 3g ale nie wiem czy da się wgl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie z innej beczki, na pulpicie jest Ikonka Zarządzanie(Management) i w środku są 4 skróty, przypadkiem usunąłem ten z Baterią, wiecie może jak go dodać?

Chodzi mi o to obok galerii na screenie po prawej Management 

LG-V10-screenshot-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi