Skocz do zawartości
gregorecki21

Wyrobione gniazdo usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Użytkuje telefon od roku i zauwazyłem że port USB jest już na wyczerpaniu. Dosłownie wystarczy szturnac telefon z podpietym kablem żeby się wypial. Średnio telefon ładuje 2 razy dziennie czyli powiedzmy że od roku około 1000 razy uzywałem gniazda USB. Powiedźcie czy to normalne że tak szybko padło to gniazdo? i jak tam u was wygląda sytuacja z tym nieszczesnym portem USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

Na pewno to nie jest normalne, ludzie używają telefonów po dwa trzy lata i nic się nie dzieje. Jak używałeś rok, to jeszcze jest na gwarancji chyba, mylę się? Oddaj do serwisu i już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie dla mnie to bardzo dziwne że tak szybko wyrobił się ten port USB. Telefon napewno oddam na serwis bo motka ma 2 lata gwarancji także spokoko, szkoda tylko że w takim telefonie który uwazalem dotychczas za najlepiej wykonany smartfon jaki mi się trafił stało się coś takiego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mała porada: Moje gniazdo USB było dość mocno zabrudzone w srodku ( jakieś paprochy itp ) po wyczyszczeniu wykalaczką jest lepiej ale i tak kabel od ładowarki nie wchodzi do końca gniazda USB. Zostaje ok 3mm przerwy. Czy jakiś posiadacz moto x2 gen ma tak samo? Pytam się bo nie pamiętam jak to było od nowości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PAG

U mnie u spodu ładowarka dotyka obudowy a od strony ekranu jest przerwa około 2mm, mam nadzieje że wiesz o co chodzi, ramka telefonu nie jest prostopadła do gniazda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

U mnie to wygląda tak jak na zdjęciach, czyli z tyłu telefonu szczelina ok 2mm a z przodu ok 3mm. Wydaje mi się że tak nie powinno być.

post-210334-0-38680500-1457119425_thumb.jpgpost-210334-0-69065000-1457119445_thumb.jpg

Edytowane przez Warn_Girl
    Zdjęcia dodajemy w spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To lipa trochę że to jest normalne, bo porównując siłę docisku kabla w takim gnieździe do innych urządzeń które posiadam w domu i nie tylko ( tablety, przeróżne telefony ) wypada to bardzo słabo, wręcz fatalnie. Kumpel potrafi w samsungu prawie 2 letnim utrzymać telefon w powietrzu, trzymając za kabel podpięty pod gniazdo USB, a tu wystarczy niewielka siła, żeby go wypiąć. Jeżeli tak ma być to zdecydowanie najsłabszy punkt tego telefonu i to nie najtańszym z rodziny moto. Krótko mówiąc jestem zawiedziony. Na szczęście telefon ładuje się bezproblemowo, więc powodu do paniki nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi