Skocz do zawartości
Drzew

Jaka przeglądarka na LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Rangiz

Wszystko, tylko nie Chrome. Pomijam nagrzewanie telefonu - sztuka jaka nie udała się żadnej innej przeglądarce w takim stopniu, ale na Lollipopie zjada baterię w kosmicznym tempie. Przy innych tego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Jak dla mnie tylko chrome. Używam go na kompie i nie wyobrażam sobie używania przeglądarki na telefonie bez pełnej synchronizacji zakładek i historii. A czy obciąża bardziej nie wiem może i tak ale i tak mi chodzi wszystko ładnie i bez żadnych błędów, więc co za różnica.

Dokładnie jak ja. Używam chrome i wszystro jest ok. Jakoś tel mi się nie grzeje i wszystki śmiga dobrze. A synchro mam z kompem bo na tym mi zależało

Wysłano z mojej trzydziesto dwu gigowej gie dwójki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też polecam Chrome, synchronizacja jest mega chociaż na kompie EverSync wyprowadza mnie z równowagia teksty w stylu że Chrome obciąża itp, to po co mamy 2Gb Ramu i 4*2.26 Ghz ???

Panowie Chrome chodzi dobrze na słabszej Es 3ce a co dopiero na G2ce :)

Na kompie zawsze miałem Firefoksa ale do Chrome przekonałem się przez fajne dodatki typu Pulpit Zdalny, czy Airdroid(lepszy w przeglądarce niż zainstalowany na kompie) czy Cloud Print ( drukowanie z telefonu) itp.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dawid01986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mash6

Nie polecam chrome bonzre bat jak gupia. Opera jest ok i ma b dobre synchronizacji.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Nie chodzi o zacinanie telefonu na Chrome, tylko jego przegrzewanie się i ogromne zjadanie baterii. G2 jest na tyle mocny że ciężko go zamulić, ale ryzyko wystąpienia żółtych plam, odklejenia ekranu, czy też zajechania baterii jest znacznie większe.

O częstszym ładowaniu niż w trakcie korzystania z przeglądarek alternatywnych nie muszę wspominać, bo dla każdego kto używał Chrome'a i zamieniał na inne przeglądarki jest to oczywiste, bez względu na model i rodzaj telefonu. 

Zarówno komputery jak i komórki wchodzą wtedy na wyższe obroty = szybsze rozładowanie i lapka i fona. Konsekwencje zasobożerności widać gołym okiem, jestem tego pewny.

Edytowane przez Rangiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Ja używam Chrome i jak już pisałem, sprawdziłem prawie wszystkie dostepne przeglądarki. Chrome ani nie działa wolniej, ani nie zużywa więcej baterii, ani nie zajmuje więcej pamięci RAM, niż inne, nadające się do użytku przeglądarki. A jednocześnie Chrome wyświetla poprawnie najwięcej stron. Oraz nie ma bugów, powodujących np. zamulenie przeglądarki po otwarciu i zamknięciu kilku stron (jak Dolphin), nie zaczyna nagle grzać telefonu, działając w tle (jak Puffin), ma dobrze dopracowane skalowanie i dopasowywanie treści do ekranu. No i nie jest kolejną, pięćsetną nakładką na przeglądarkę systemową, wciskaną jako "nowa, superlajtowa, ultraszybka przeglądarka" (w której nowe są tylko przyciski, menu i parę ekstra bugów, a "silnik" we wszystkich ten sam, który standardowo przychodzi z Androidem).

Dlatego ja polecam Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nalu

FF anybody..?

Chyba będę pierwszy.

Firefox daje radę. Nie obciąża telefonu. Mnóstwo dodatków, przede wszystkim UBlock Origin.

Jednego mi brakuje- brak możliwości sortowania wyświetlanych wyników wyszukiwania. Gdyby nie to Chrome mogłoby dla mnie nie istnieć.

Niestety to polityka googla. Firefox daje taką funkcjonalność.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepe444

Testowałem FF, zużywał masę pamięci RAM i każde przejście do innej aplikacji i powrót to było ubicie i ponowne ładowanie FF. Ale to było jakiś czas temu, ciągle wychodzą nowe wersje, może już jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi