Skocz do zawartości
MojNick

Moto X Play - uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

MojNick

Cześć,

jaki polecacie uchwyt do samochodu na nasz telefon?

Po głowie chodzi mi polecany wszędzie Samsung

http://www.x-kom.pl/p/170875-uchwyt-samsung-uchwyt-samochodowy-do-galaxy-s4-s5-s6-note-4.html

Ale też zaciekawił mnie iOttie

http://www.x-kom.pl/p/264815-uchwyt-iottie-uchwyt-samochodowy-easy-one-touch-2.html

Tylko ta cena...

Coś polecacie może innego? Najlepiej w niższej cenie, bo chyba jednak cena samsunga to max jaki mogę dać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svistu

Ja kupiłem w Saturnie (ale też Euro widziałem) za 45-49 złotych taki uchwyt samochodowy uniwersalny, który ma również możliwość przymocowania go na kratkach wentylacji - według mnie to lepsze rozwiązanie i cena rozsądna. Niestety uchwyt zamontowany a uchwytu znaleźć na stronach sklepu mi się nie udało, choć tydzień temu w Euro go nadal widziałem :)

To co prawda nie ten ale baaardzo podobny - https://saturn.pl/telefony-i-smartfony/uchwyt-hama-uchwyt-samochodowy-do-telefonu

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mogu

Mam tego iOttie jakieś pół roku z hakiem - re we la cja! Żałuje trochę że nie wziąłem z QI, ale cóż... Sam uchwyt woził już: Note 4, iP 5s, Nexus 5. Przyczepiony do tapicerki, trzyma się super.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś oglądałem podobnie cenowo uchwyty takie jak Wy, ale mam kumpla który pracuje w firmie, która ściąga chińskie badziewie i mówi spróbuj. Wtedy kosztował chyba tylko 5 zł, więc powiedziałem żeby mi kupił. Mam go do dziś. Odklejam kiedy myję szybę lub jak są mega duże mrozy. Raz czy dwa się odkleił jak był upał a tak cały czas od ponad 3 lat jest do szyby przyklejony. Teraz widzę że jest od 12 zł. Nazywa się "AP1B UCHWYT SAMOCHODOW". Są dwie akucie ale jak poszukacie znajdziecie jeszcze takie same bez symbolu AP1B.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick

@@pablo183- miałem takie 3, żaden nie wytrzymał dłużej niż 2 miesiące...

@@svistu - w tej cenie to wziąłbym już jednak Samsunga ;-)

@@mogu - masz Moto X Play, czy tylko Nexusa 5? Jesteś w stanie zrobić zdjęcie któregoś z tych telefonów w uchwycie? Najbardziej mnie interesuje, jak to wygląda przy bocznych przyciskach, w którym dokładnie są miejscu, aby móc zweryfikować czy będzie do nich dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mogu

Mam Nexus 5 i XCover 550, dzisiaj przyjechała Moto G 3rd dla mojej lepszej połówki, ma też lumię 535, jutro zrobię fotki jak to wygląda.

Edytowane przez mogu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick

@@mogu

Dzięki, czekam z niecierpliwością! Widzę, że jest już poprawiona wersja oznaczona nr 3, gdzie chyba od dołu jest jeszcze regulacja wysokości telefonu w uchwycie, tak więc problem z przyciskami powinien być rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mogu

Nawet nie wiem, która mam wersję... Mam go od czerwca tamtego roku.

Spoko, jutro pokaże jak to wygląda, ale z tego co pamiętam Lumia nie pasowała, bo się blokada załączała, widzę, że Moto G 3 ma przyciski podobnie rozmieszczone...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mogu

Moto G3:

20608102ec8406334e1c75fbdc8687de.jpg
    77a80c08c51addbacadbe05088ceb0ae.jpg
    6e523f54bff44c0dd5bba6d00c825285.jpg

XCover 550:
    d30978d0538c3c9cff42316ba364de34.jpg
    0ba6110e6e6b6537fbc3724125ea649a.jpg
    82f3476cd4fba45820ba52630968f1b2.jpg

Nexus 5:
    d05a45c53e844ae6c27d69db64dad5b1.jpg
    3eff69686b4bbb66638f6123ab782f22.jpg

Edytowane przez Majk3lu
    Zdjęcia zamykamy w spolier.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MojNick

Zdecydowałem się ostatecznie na iOttie EASY ONE TOUCH 3. Do telefonu pasuje idealnie, jest jeszcze zapas przy przyciskach, więc można nawet telefon obniżyć troszkę. Sam uchwyt rewelacja! Mega stabilny, duże możliwości regulacji w każdy możliwy sposób. Sam uchwyt trzyma się szyby jak by był klejony kropelką... Po przyklejeniu musiałem go odkleić by dać 3-4 cm niżej na szybie i zajęło mi to dobre 10 minut z użyciem nożyka by wreszcie klej puścił. I co ważne, to cała warstwa kleju została na swoim miejscu, nic na szybie. Kupiłem go z myślą montażu na desce, ale z racji tego, że nie lubię telefonu na środku samochodu, tylko po swojej lewej stronie to brakło mi 2 cm, aby go tam zamontować - za dużo przetłoczeń na krzywej desce rozdzielczej.

A uchwyt do szybkiego montażu telefonu to rewelacja. Wchodzisz do samochodu, jeden ruch i telefon jest idealnie na swoim miejscu. Świetna rzecz!

Jak dorwę drugi telefon to zrobię zdjęcia i podeślę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi