Skocz do zawartości
gorylek

Luźny ekran w Sensation !

Rekomendowane odpowiedzi

Po 2 miesiącach użytkowania ekran mojego Sensation zaczął być luzny, ruszać Sie i "klikać" przy lekkim nacisku w okolicy przyciskow glosnosci oraz koło "lupy". Czy też macie takie problemy i czy na gwarancji mi ten problem naprawią ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asag

No właśnie ja mam ten sam problem z luźnym ekranem tzn ekran "klika" w okolicach lupy. Czy to wada tylnej klapki czy też może innego elementu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ściągnięciu tylnej klapki też mi Sie rusza i klika więc to napewno nie jest wina klapki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o ekran - problem występuje też u mnie.

Dzwoniłem na infolinię HTC i dostałem informację, że najlepiej oddać go na serwis. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy przyjmą mi go na gwarancje czy powiedzą ze, to nie podlega i za naprawę trzeba płacić ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ponad 3tyg od wysłania telefonu na gwarancje odzyskałem go z powrotem ale w gorszym stanie niż przed wysyłką. Naprawili to klikanie ekranu przy dotykaniu w okolicy przycisków głośności ale taka sama wada jest teraz w okolicy lupy i to zdecydowanie większa oraz telefon teraz jest pozbawiony wibracji !!Ten Regenersis to zwykłe *****!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Haha, czyli nie wiele straciłem wraz z kwitkiem gwarancyjnym. Pamiętam problemy z desire hd. Zawsze miałem im coś do zarzucenia po naprawach. Prawda jest taka, że telefon po każdej naprawie u nich, dostawał coraz to nowszych i gorszych przypadłości. Teraz widzę, że to mogła być wina serwisu a nie samej słuchawki... Jak bede mial trochę czasu to postaram sie zrobić solucje video do samodzielnego usuwania wad w sensation ;) Bo chyba domyślam sie w czym tkwi problem z latajacym wyświetlaczem. Ale to dopiero jak bede musial go rozbierac. Czyli najwcześniej jak dostanę glosnik do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi