Skocz do zawartości
gorylek

Luźny ekran w Sensation !

Rekomendowane odpowiedzi

Udokumentuje to zdjęciem, sprawdźcie czy u was też występuje ten problem.

post-93022-14255699981391_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Pozwolę sobie dołączyć do tematu, czy u was też zauważyliście delikatny prześwit białego światła (przycisk dotykowy lupa) w prawej dolnej części ekranu na rogu? Widoczne tylko w ciemności gdy klawisze są podświetlone.

Nie

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nic nie prześwituje. Spasowanie na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy to podlega gwarancji, troszkę mnie irytuje ten prześwit choć nie jest on bardzo widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wilk

Muszę dołączyć się do tematu ponieważ doświadczyłem tej samej niedogodności :P

Kontaktowałem się bezpośrednio z HTC i dziś otrzymałem maila od nich który prawdę mówiąc bardzo mi się podoba.

"Jeżeli telefon nie ma jeszcze dwóch tygodni, powinien Pan skontaktować się ze sprzedawcą w celu wymiany urzadzenia na nowe. Jeżeli telefon jest po tym terminie, sprawa zostanie eskalowana, ponieważ otrzymaliśmy zgloszenia odnośnie nieprawidłowo spasowanej klapki w telefonie Sensation -w kwesti przesłania Panu nowej klapki-bezpłatnie. Nie musi Pan wysyłać urządzenia do serwisu.

Proszę o podanie adresu korespondencyjnego w celu przesłania klapki."

Mam nadzieje że przesyłka do mnie dojdzie poprawnie i nie jest to tylko mail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszę dołączyć się do tematu ponieważ doświadczyłem tej samej niedogodności

Kontaktowałem się bezpośrednio z HTC i dziś otrzymałem maila od nich który prawdę mówiąc bardzo mi się podoba.

"Jeżeli telefon nie ma jeszcze dwóch tygodni, powinien Pan skontaktować się ze sprzedawcą w celu wymiany urzadzenia na nowe. Jeżeli telefon jest po tym terminie, sprawa zostanie eskalowana, ponieważ otrzymaliśmy zgloszenia odnośnie nieprawidłowo spasowanej klapki w telefonie Sensation -w kwesti przesłania Panu nowej klapki-bezpłatnie. Nie musi Pan wysyłać urządzenia do serwisu.

Proszę o podanie adresu korespondencyjnego w celu przesłania klapki."

Mam nadzieje że przesyłka do mnie dojdzie poprawnie i nie jest to tylko mail.

Też masz taki prześwit jak u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wilk
    Też masz taki prześwit jak u mnie?

Prześwitu właśnie nie mam, ale telefon ekran jest luźny i to można wyczuć przy używaniu telefonu. Polecam trochę popisać z HTC. Może uda się to jakoś załatwić bez wysyłania do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super a ja musiałem wyslać do tych ofiar z regenrsis, celem weryfikacji:mad:

a luźną klapkę zauwazyłem po dwóch dniach użytkowania...

po 2 tygodniach od zgłoszenia dostałem telefon "czy moga to naprawić? (czyt. wymienic klapkę)

tymczasm po 3 tygodniach otrzymałem telefon z wieeelką pieczatką w karcie "brak usterki":facepalm:

ale na szczęście kierownik salonu stanął wtedy na wysokości, i wymienił z któregoś telefonu z dostawy:DDD jest to niby klapka o oznaczeniu 'A" a jest idealnie spasowana :DDD stara klapka nie miała nawet oznaczeń:oczy:

sam kierownik był na nich zły, że tak w kulki lecą i teraz ten, z którego klapkę dostalem idzie do nich na "naprawę" papa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam mojego Sensation do około miesiąca. Dopatrzyłem się w nim jednak według mnie wady. Nie wiem czy u was tak jest ale u mnie takie cos wystepuje, mianowicie przy dolnym panelu przyciskow dotykowych z lewej strony przebija swiatlo od podwietlen tych przyciskow...

jakby miedzy korpusem calego telefonu a wklejonym w niego ekranem. Ale co ja bede pisac:) wrzucam zdjecia i dokladnie zobaczycie o co mi chodzi. Poradzcie co mam dalej z tym fantem czynic .

http://imageshack.us/photo/my-images/408/wp000091.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/690/wp000092j.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/59/wp000093.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/7/wp000094.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi