Skocz do zawartości
gorylek

Luźny ekran w Sensation !

Rekomendowane odpowiedzi

Ni jakoś średnio mi się wydaje żeby ten temat był tam poruszony.. Ktoś wspomniał poleciało 20kolejnyh wpisów i jakoś odpowiedzi na temat przeswitywania nigdzie nie znalazłem , więc nowy temat zwrócony tylko w stronę tego problemu , wiedalej czekam na wasze odpowiedzi po tym tematem tutaj. Problem nie rozwiazany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wymianie klapki na nową prześwit jest u mnie nadal. Wina musi leżeć w samym ekranie, a szczególnie w jego plastikowej ramce. Próbowałeś dokręcać śrubki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Jestem użytkownikiem sesation od 3 miesięcy i ja mam z nim inny problem - mianowicie klawisz blokady telefonu blokuje się. Po zablokowaniu telefonu przycis blokuje się i ekran jest wówczas cały czas podświetlony - muszę kilka razy nim kliknąć aby zadziałał prawidłowo. Innym razem gdy wciskam przycisk home robi mi zrzut ekranu. Z początku było to sporadyczne ale w chwili obecnej jest to bardzo denerwujące.

"yusuf1" pisał, że lepiej nie oddawać na gwarancji tylko powołać się na niezgodność towaru z umową i rządać wymiany telefonu na nowy. Co mi doradzicie?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o moją "sensację" to po paru zdjęciach obudowy - problem luźnego ekranu występował też u mnie. 'Występował' bo wsadziłem kawałek chusteczki higienicznej pod obudowę (w miejscu występowania luzu) i póki co spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran nie może być luźny. Ja bym się nie powoływał na niezgodność towaru z umową, ponieważ może być z tego więcej problemów niż pożytku. Piszcie do HTC i wysyłajcie im zdjęcia. Jeżeli raz się nie uda, to poczekajcie jakiś czas, zróbcie nowe zdjęcia i piszcie znowu. Wiem co mówię, ponieważ u mnie po 3. próbie się udało i jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch klapek, "A" i "B" :D . W razie ostatecznej desperacji wysłać telefon do serwisu, oczywiście po uprzednim zrobieniu zdjęć klapki, baterii i wszystkiego, czego tylko się da. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Nie mylcie luzu klapki czy ewentualnego złego jej spasowania z luźnym ekranem. Ja luzny ekran rozumiem przez to, ze lata on sobie w środku a klapka nic do tego nie ma. Widzialem film gdzies na rosyjskim forum gdzie właśnie luzny był ekran w obudowie bez klapki. Co do przeswitu to i u mnie sie pojawił ale na skutek upadku, bo uszczerbieniu uległa delikatnie powłoka szklana na łączeniu z plastikiem. KacpiPl, wyslij mi kolego zdjęcia tej klapki której nie uzywasz jeśli nadal chcesz sie jej pozbyć i ewentualną wycenę. Tunning bym jej zrobił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tu nie chodziło o to, że ekran przy naciskaniu "Lupy" "wpada" do środka ?

Zdjęcia bym Ci wysłał..., ale aktualnie telefon jest w naprawie. Mogę powiedzieć jedynie, że nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych (rys, wgnieceń). Jedynie niedociągnięcia ze strony HTC, czyli m.in. małe wypuklenie koło aparatu.

Podaj swoją cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Layio

Czy ktoś może podać adres mailowy HTC na który kontaktował się w sprawie bezpłatnej wymiany klapki? Telefon ma dwa tygodnie i już zauważyłem dość spore uginanie się przy przycisku lupy.

<kHoTeCek> bez porównań, jest od tego osobny dział

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na HTC masz zakładkę 'kontakt". Tam wybierasz opcję "via e-mail".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi