Skocz do zawartości
hooded

[PORADNIK] Instalacja CyanogenMod 7, custom kernel, backup

Rekomendowane odpowiedzi

zakk87

ja mam to samo, ale jak wyżej już pisałem, w 2G i wszystko powyłączane. 2h od odłączenia i 93% baterii zostało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SzMuD

To ja napisze jak u mnie jest. Wczoraj po godiznie 7 odlaczony od ladowania

- transmisja danych wylaczona

- tylko 2G

- jakies ~2h sluchania muzyki w tym radia

- troche wWi-Fi

- kilka smsow

- 2 rozmowy po ~7-9 min kazda

Bateria spadla po calym dniu do 66%

telefon zostawilem wlaczony na noc i po ~10h snu sprawdzam stan a tam 65% naladowania, czyli spadlo o 1% ;) zobaczymy ile wytrzyma dni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj przy śniadaniu tak zacząłem liczyć, telefon ja wstałem miał 84% baterii od ładowania czyli 12h11min. Więc wychodziłoby na to, że nie bawiąc się telefonem 16% to 12h czyli 1%=45min więc w sumie 4500min daje nam 75h na baterii :) więc chyba jest ok. Martwi mnie jednak to, że wchodząc w aparat, pstrykając jedno foto i wychodząc bateria spada o 1%.

Teraz po bawieniu się (wyświetlacz włączony ogólnie na 39min, dwie rozmowy w sumie maks 5 min, dwie fotki i jeden filmik, pobranie LG Camera) zostało 78% baterii, przeliczając 1%=45min powinno wyjść, że telefon chodzi od odłączenia 16,5h a faktycznie pokazuje, że odłączony został 13h50min temu. Z pulpitu usunąłem widżety Solo battery, zarządzenie energią (wstawiłem to do paska powiadomień) i logo operator, a zostawiłem tylko ikony do najczęściej używanych programów. Nie będę go dzisiaj więcej męczyć i podpinać na noc do baterii i zobaczę jak wypadnie. Następny test zrobię na wyłączonym 3G i wysyłaniem/odbieraniem w tle przez aplikacje.

Edytowane przez Goalkeper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marafc
    Jeśli jesteś posiadaczem systemu w wersji 2.2 lub 2.2.2 to pkt 2 tego poradnika: Jak zacząć "przerabianie" naszego P500

Jeśli jesteś posiadaczem systemu w wersji 2.3.3 skorzystaj z tego poradnika: [PORADNIK] Root 2.3.3 + Recovery

A co w przypadku posiadania systemu w wersji 2.2.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marafc
    Tak samo jak 2.2.2.

No właśnie chyba niekoniecznie, bo jest napisane że zroot nie działa na 2.2.1. Jeśli się mylę to mnie poprawcie:)

LG p500 / tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest napisane, że:

b)Jeżeli masz 2.2.2 rootujesz GingerBreakerem [26.04.2011][v1.2] GingerBreak APK (root for GingerBread).

Pytałeś o 2.2.1 więc korzystasz z tej samej metody co wyżej. Jest o tym w drugim poście tamtego poradnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marafc
    Jest napisane, że:

Pytałeś o 2.2.1 więc korzystasz z tej samej metody co wyżej. Jest o tym w drugim poście tamtego poradnika.

Faktycznie, masz rację, trochę się zakręciłem. Sorry za zamieszanie ;)

LG p500 / tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kons

Okej, wgrałem CM bez problemu. Jednak gdy włączył mi się telefon to zauważyłem pikselozę na ikonkach w menu :/ Gdzie indziej to jeszcze jako tako wyglądało. Też tak macie ? Czy po prostu CM tak ma na naszym telefonie ? Wydaje mi się że na czystym 10H (Android 2.2.2) tego nie było :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jednak gdy włączył mi się telefon to zauważyłem pikselozę na ikonkach w menu :/

...

Też tak macie ?

Jam nie zauważył takiego problemu, wszystko ładnie się wyświetla. Zrób restart telefonu może coś się nie załadowało tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi