Skocz do zawartości
hooded

[PORADNIK] Instalacja CyanogenMod 7, custom kernel, backup

Rekomendowane odpowiedzi

Vvafel

Tak zrobiłem, tu działają rzeczywiście gappsy.. chociaż na cm10 działał szybciej.. później spróbuje KDZ wrócić do oficjalnego romu i do tego był mi potrzebny czyjś backup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    później spróbuje KDZ wrócić do oficjalnego romu i do tego był mi potrzebny czyjś backup.

Do tego nie jest potreby żaden backup. Jak zainstalujesz KDZ to wykasujesz ROMa, recovery, root'a i całą reszte.

Proponował bym inną kolejność:

- zainstaować KDZ

- zrootować tel

- zainstalować recovery

- zainstalować cm-7.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytania odnośnie instalacji CM7. Po zainstalowaniu wszystko działa oprócz głównej funkcji telefonu, nie można dzwonić, telefon nie wynajduje żadnych sieci. Co robić? Drugie pytanie czy można instalować różne CM i gapps?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki kernel do tego roma ? Wcześniej kiedy CM7 działał na starym BB dobry był franco 19.4bfs, niestety przy tym, zaraz po sflashowaniu kernela po logo LG pojawia się tylko u góry ekranu kreska i telefon wisi logo CM nie pojawia się. Operacje flashowania wykonana według opisu.

---------- Post dołączono 13-03-14 o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano 12-03-14 o 22:48 ----------

Ten rom pod nowy BB totalna porażka, tel się sam restartuje, przy próbie wybudzenie telefonu jest reakcja ale brak obrazu, ginie połączenie z kartą SD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Działa bezproblemowo Tetherin WiFi? Bo na SlimBean miał działać, a włącza się tysiąc lat- czyli nie włącza się w ogóle, a teraz to będzie dla mnie bardzo ważne :D udostępnianie na bluetooth też nie bardzo chce działać :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi