Skocz do zawartości
piotrek_87

P8 Zdjęcia przypisane do kontaktów (w urządzeniu) nie wyświetlają się

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od wczoraj mam P8.

Kontakty mam skopiowane na telefon. "Kontakty do wyświetlenia" ustawione na telefon. Przypisuję zdjęcie do kontaktu, zapisuję i na liście kontaktów fotka się wyświetla. Natomiast w czasie połączenia wychodzącego/przychodzącego - zdjęcia brak.

Co ciekawe, w spisie połączeń po wejściu w (i) - "Edytuj" - na samym dole pokazuje mi, że to kontakt z SIM. A przecież wszystko mam ustawione na telefon!

Nie jest to funkcja niezbędna w codziennym użytkowaniu, ale... zastanawiam się czy ja coś robię źle czy jest to defekt w sofcie.

Podpowiedzcie coś :)

Dzięki

post-402945-0-72420600-1455319673_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Może da sie   gdzies       zmienić zeby to nie był kontakt z SIM    a kontakt z telefonu. Ja teraz nie pamiętam bo dawno to robiłem ale przy kontaktach       z         telefonu na pewno    wyswietlały mi się zdjęcia.   Pozdrawiam.

Edytowane przez kris68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przed chwilą "rozwiązałem" problem. Kontakty, jak już wspomniałem, miałem skopiowane na telefon i wyświetlane jako te z telefonu, więc... usunąłem wszystkie kontakty SIM. I wszystko działa, tzn. zdjęcia kontaktów wyświetlają się poprawnie. Ale czy to ma być metoda? Żeby kopiować kontakty na telefon a usuwać z SIM? Dziwne :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam kontakty zapisane na google i nawet przy zmianie telefonu kopiując je mam kontakty ze zdjęciami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68
    maniek971 gdzie    zapisujesz     kontakty na gogle bo wczoraj     siedziałem pól godziny i nie     mogłem znaleźć.   Zimne piwo z ochota poleci jak mi tylko podpowiesz gdzie sie zapisuje na koncie gmail i będę  Ci bardzo   wdzięczny.

Krzysiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    janisz

a nie chodzi mu czasami o synchronizację kontaktów z kontem google i ustawienie w kontaktach na wyświetlanie kontaktów z konta google?

nie wiem, bo sam używam konfiguracji z kontaktami z telefonu, a synchro z google robię ręcznie co jakiś czas, a na simie już od dawna nie miałem kontaktów, więc też mnie problem foto nie dotknął

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi